Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie dostaję linków
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Cypis
Nie dostaję linków od człowieka z GG, chociaz mam go na liscie, i nawet wylączylem kIEv zeby nie muliło. A linków dalej nie ma blink.gif blink.gif HELP!! Dodam ze linki ode mnie dochodza.
Lwiczek
jestes dostepny? czy przed wyslaniem linka wysylaliscie inne wiadomosci czy od razu probujecie wyslac linka?
Cypis
no chyba bylem ukryty. normalnie gadamy, czlowiek wysyla mi linka. Ja nic nie widze zeby doszło, normalny tekst dochodzii. Nie wiem czy to ma zwiazek ale zaobserwowałem to dopiero po zastosowaniu styli css w oknie rozmowy (styl cutecss). Z innym czlowiekiem pozniej linki dochodzily normalnie, ze stylem tez. O co tu biega? :blink:
zhvir
jeśli chodzi o style css to rzeczywiście można ukryć wszelkie linki w oknie rozmowy, ale zamiast tego pokazuje się pusta linijka, więc myślę, że to nie jest raczej wina stylu css
echinos
A nie masz czasem zaznaczonej opcji "Ukryj status przed nim"? U mnie wtedy wyglada dokładnie tak samo. Normalny tekst odbieram bez żadnych problemów, natomiast linki wogóle do mnie nie dochodzą.
Cypis
no mam blink.gif ale ukrywajac przed kims status chyba nie o to mi chodzi, no nie? Dziwna sprawa
dulek000
Normalna. Opcja "Ukryj status przed nim" symuluje, że nie masz danej osoby na liście. Resztą zajmują się mechanizmy GG - cenzurują wiadomość.
Cypis
i wszystko jasne. Dzieki, teraz będę świadom biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.