Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ukryj status przed nim
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
Cypis
jest do tej opcji jakas lista kontaktów przed którymi się ukrywam? blink.gif
jiobel.
Nie.
Cypis
czyli musze sam napisać taką listę za pomocą narzędział OłóweK w programie kartKa-na-biurKu? biggrin.gif To lekki zonk, tam co prawda jest taka czerona kropka ale jak jest ktos niedostepny to jej wlasciwie nie widac blink.gif
beosia
zamiast tego programu możesz skorzystać z wtyczki do konnekta -> K.Notes smile.gif
ved
QUOTE
tam co prawda jest taka czerona kropka ale jak jest ktos niedostepny to jej wlasciwie nie widac


To se styl zmien, w KUBIKACH wszystko pieknie widac:]

I love te Kubiki:D
StRuGi
To jest trojkat, nie kropka ._.
Cypis
QUOTE(ved @ 28.05.2006 - 18:22) *

To se styl zmien, w KUBIKACH wszystko pieknie widac:]


a w ogole to one sliczne są dry.gif blee. A nie widac dalej
bialy663
Zamiast ukrywania w konnekcie możesz użyć tego programu:
http://komunikatory.wiadomosc.info/index.p...d=arts&rid=3954 (niewiem nie testowałem
zhvir
...a może autor tego programiku, czyli GuZiK (chociaż właściwie teraz już nie wiem czy to autor programu czy tylko autor newsa o programie), zrobiłby to jako wtyczkę, żeby nie trzeba było instalować osobnego programu smile.gif

programik dzisiaj potestuję
.misiek
bialy663, ten program służy do czego innego...

czytajcie dokładnie bo Cypis pyta się o całkiem co innego, co imho można rozwiązać w inny sposób:

stwórz sobie grupe ignorowani i raz a dobrze powrzucaj wszystkich ignorowanych tam i po problemie [drag&drop działa tongue.gif].

greetz
bialy663
... ten program służy do ukrywania się przed kontaktami. I pokazuje przed kim się ukrywamy. Więc chodziło mi o to że można zamiast korzystać z funkcji konnekta ukrywać się za pomocą tego programu
dulek000
Ten program ukrywa statusy wybranych osób, a nie ukrywa naszego statusu. Może być wykorzystywany np. gdy nie chcemy oglądać opisu kolejnej słodkiej nastolatki.
ved
QUOTE
a w ogole to one sliczne są blee. A nie widac dalej


To nie wiem o co ci chodzi.
Nie o to?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.