Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Status tylko dla aktywnych rozmówców
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
_strife
Witam,

Zostałem tutaj skierowany z innego forum, więc aby się nie powtarzać wkleję kawałek:

QUOTE(http://forum.wiadomosc.info/index.php?showtopic=25431&name=Status @ tylko,dla,aktywnych,rozmowcow)
Zastanawiałem się ostatnio czy istnieje taka wtyczka, która pokaże mój status tylko dla osób z którymi aktualnie rozmawiam ?

Działało by to mniej więcej w ten sposób, że wszystkie kontakty na liście miałyby automatycznie włączoną opcję "Ukryj status przed nim", a gdy zaczynamy z kimś rozmawiać tylko dla tej osoby zostaje ta opcja wyłączona, czyli tylko ta osoba widzi mój status.


Co o tym sądzicie, czy jest to wykonalne?

Pozdrawiam!
jiobel.
+1
Sad
+1 opcja świetna smile.gif
daroc
Mogę się mylić, ale po wyłączeniu opcji ukrywania się przed kontaktem trzeba by się rozłączyć z serwerem i ponownie połączyć...
Zx_Shadow
Jestem całkowicie za smile.gif
saCOOL
QUOTE(daroc @ 29.05.2006 - 18:43) *
Mogę się mylić, ale po wyłączeniu opcji ukrywania się przed kontaktem trzeba by się rozłączyć z serwerem i ponownie połączyć...


Nie trzeba biggrin.gif testowałem na innym numerze gg biggrin.gif można się ukrywać i ujawniać w czasie rzeczywistym smile.gif odświeża się pięknie..

Wtyczka po prostu super biggrin.gif sam o takiej propozycji myślałem biggrin.gif.. Osoby, których okna rozmowy mamy włączone, widzą nasz opis i status.. No bomba po prostu! Trzy razy TAK!
saCOOL
Właściwie to chyba nie byłby to taki wielki kłopot (dla znających się na rzeczy). Wystarczyłoby automatyczne zaznaczenie opcji Ukryj Status dla wszystkich osób na liście, oraz odznaczanie w przypadku otwarcia okna rozmowy. No może jeszcze jakiś guziczek typu Włącz/Wyłącz ukrywanie (zaznaczenie/odznaczenie wszystkim kontaktom opcji Ukrywania)..

Czy znalazłby się ktoś, komu chciałoby się zająć taką malusieńką wtyczką? Prosimy biggrin.gif..

Wybaczcie, że dubluje posty..
Hipoteza
Się dołączam do prośby smile.gif
Livio
Bombowy pomysł smile.gif
Poncio
mi również sie bardzo pomysl podoba:D tylko kto by znalazl czas na wykonanie:)
Mucha
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=8580
I dalsze posty przechodza do tego tematu wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.