Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Nie chodzi mi konnekt po uaktualnieniu ...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Andriuu
Po zainstalowaniu konnekta zaczynam robic uaktualnienie po tym konnekt musi zostac zrestartowany.... Po restarcie jest okno czy latka ma zostac zainstalowana wybieram na tak i nic sie nie dzieje ani konnekt mi sie nie wlancza.... Co jest ?! Czemu nie chce mi sie nic zrobic prosze o pomoc
Sija
logi albo kierunek kosz
Andriuu
no niestety wielokrotnie usuwalem konnekta recznie nawet zeby nic nie bylo i to samo .... strasznie mnie to irytuje
KoSiarzPL
Sija, daj sobie spokój z tym Twoim "logi albo kierunek kosz". Przeciętny użytkownik nie ma pojęcia o co Ci chodzi (podobnie jak ja za dawnych czasów). Lepiej napisz jakiś krótki artykuł, który by opisał jak dołączyć logi do problemu i podawaj do niego link. Oszczędzisz sobie i innym nerwów.

Ja ze swej strony podam taki (ostatnio wyszło spod mojej klawiatury):
http://free.of.pl/k/k-api/moje_wtyczki/logger.html

Usuń wszystkie pliki z katalogu "temp" swojego systemu i uruchom Konnekta.
Akira
Mi takze sie takie cos pokazuje... Wtedy wyskakuje ze jest nowa aktualizacja i nic nie ma pod przyciskiem...
zhvir
OT: a propos wypowiedzi KoSiarzaPL i jego nowego programu do obsługi logów -> ponawiam swój wniosek o ustanowienie nowego działu z programami na forum Dodatki. Po dodaniu wnioskowanego działu mozna tego posta wykasować, nie wcześniej wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.