Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kpilot dla windows media player'a
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
gilek
może ktoś by się postarał o kpilota dla windows media player'a???
Olórin
mam dla ciebie propozycje.... spójż w górę....nie, nietak wysoko....niżej....o tu...widzisz jest taki napis www.stamina.eu.org, pod nim "forum pełne staminy"...linijke niżej jest przycisk FAQ, nie ten....spójż trochę w prawo...nie aż tak daleko, o tu dobże...tu jest przycisk user posted imageSzukaj....kliknij na niego i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie
Przemek
Na razie niestety kiepsko to wygląda bo sa problemy ze stworzeniem takiej wtyczki. Ja tez bardzo bym chcial bo uzywam tylko wmp9 niestety tak jak mówię szanse są małe. Poszukaj wątku o tym tak jak kolega wyżej radzi a dowiesz sie wiecej smile.gif
gilek
no to jeżeli taka wtyka nie może powstać do konnekta to może ktoś zrobi taką do media playera, która wyświetlałaby tytuły tak jak w winampie biggrin.gif :?: co wy na to :?:
Przemek
To znaczy dokłądnie co masz na myśli bo przeciez WMP wyświetla na pasku tytuły utworów i masz panel do sterowania muza
gilek
chodzi mi o to, żeby wmp9 "pasował" do k.pilota i żeby zmieniał się status na tytuł piosenki .ewentualnie żeby tylko k.pilot przechwytywał teksty piosenek...
januzi
a może by coś zrobić z obciążeniem procka ? w chwili obecnej KPilot (i kilka innych wtyczek) robi za Seti@home sad.gif
shw
hmmm - w sumie to tylko nielicznym...
ja mam wszystkie te "niepewne" wtyczki powlaczane (z kbotem na czele) i konnekcik sobie siedzi na malutkim procencie (jezeli nie 0) zuzycia proca
(podobne hece byly u niektorych z kstatus'em - nie pamietam co pomoglo)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.