Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: export/import
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
2230093
Mam propozycje na miare moich potrzeb. Ciekawym i dobrym rozwiazaniem było by aby mozna było exportować kontakty i ustawienia ( może przesadziłem ) na serwer (własny serwer "backupowy" konnekta), który był by tylko dla konnekta. Lista uzytkowników rozbudowane opcje dodatkowe dla poszczegolnych kontaktów po nieprzewidzianej awarii sprawiają problem przy ponownym przywracaniu konnekta do świetności w przypadku gdy mamy ustawiać to wszystko odnowa nie posiadajac wersji zapisanej do pliku ( nie mowie juz o tym ze jak jestem u kogos kilka dni dlużej też chciał bym mieć możliwość importowania wszystkiego i poczucia sie jak u siebie w domu).
Fantazjując dalej chciałbym aby mozna było przy tej okazji ustawic gdzies coś jakoś aby kontakty eksportowałyt sie same np co 12h lub jakis tam interwal czasowy albo aby chociaz wyskoczylo okienko dawno nie exporotwałeś listy czy chcesz to zrobić) o ile to nie było by możliwe to chociaż niech to sie do dzieje do pliku ( jeden automagiczny a drugi taki robiony export przez nas manualnie)
myśle że w miare jasno wyraziłem swe marzenie.

A teraz opisze sytuacje, która mnie sklonila do postawienia posta (nadaje sie na bash'a). Sprzatalem w kompie spręzone powietrze pędzelki wymiana wentylatorów i te sprawy. Podlączyłem wszystko spowrotem włanczam Konnekta a tu co 250 kontaktów znikneło i teraz tak mysle że chyba cisnienie w sprężarce było za duże ze mi aż liste kontaktów wymiotło. oczywiście szczesliwy pomyslalem ze mam wyeksportowane kontakty i tak było ale na partycji gdzie sobie spoczywaly był format wiec zonk zostaje serwer GG no i to zadzialalo kontakty nie te nie takie nie tak i tylko 100 jabber oddal 70 reszta poszla sie .....
opowiedzial bym jeszcze jakas historie zycia ale to wtedy gdy konnekt bedzie blogi obslugiwal smile.gif)))
zhvir
tak na szybko to można pliki expimpa wrzucić sobie na swoją skrzynkę pocztową lub jakiś edysk... a jeśliby ktoś zrobił automatyczne przesyłanie to byłoby super
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.