Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: obsługa USBtelefonów / emulacja Skype'a (?)
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
KosciaK
Witam!

Przy okazji rozpoczęcia przygody z VoIP natknąłem się na Konnekta.
Mam USBPhone Doro212IPC - (http://www.doro.atlantel.pl/products/viewproduct?c=19&p=55). Dołączony był programik współpracujący ze Skypem - można wybierać numer na, który chce się zadzwonić za pomocą klawiatury numerycznej na telefonie. Jednak do moich potrzeb lepszy okazuje się Actio + Konnekt
Czy jest jakaś możliwość zmuszenia tego urządzenia do współpracy z Konnektem (lub Konnekta do współpracy z Doro212)? Za bardzo się nie znam - przychodzi mi do głowy jakiś program symulujący zachowanie Skype'a i przechwytywanie komunikatów ze sterowników przeznaczonych do pracy ze Skypem.
krys_wm
Witam
Z tego co wiem to usb-fony wykrywane są jako standardowe urządenia audio,
jest jakiś soft do skonfigurowania tego urządzenia pod dowolny SIP, nazwę tego programu znajdziesz na allegro w kategorii voip
KosciaK
QUOTE(krys_wm @ 3.06.2006 - 09:30) *

Z tego co wiem to usb-fony wykrywane są jako standardowe urządenia audio,


Nieprecyzyjnie napisałem. Jako urządzenie audio bez problemu działa. Chodzi mi o obsługę zamontowanej na słuchawce klawiatury do wybierania numerów telefonów
krys_wm
ten soft o którym pisłem to USB Dial , podobno każdy usb-fon mozna pod nim skonfigurowac pod dowolny komunikator
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.