Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: emot's na win 98
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
gutek8654
od niedawna jestem uzytkownikiem konnekta i naprawde jestem zadowolony:)
jedyne co mnie razi to to, ze nie mam ikony z lista emot'ow w oknie romow:/ w sumie przydaloby sie to bo wlejanie obrazkow z listy (cigle przeszukiwanie ,wybieranie odpowidniego folderu, jebca mozna odstac) nie jest opcja zbyt przyjemna. czy jest moze jakas wtyczka, czy moze jakas specjalna konfiguracja, ktrora pozwala ten blad usunac.
z gory dziekuje
pozdrawiam
zhvir
1. problem był często opisywany na forum więc nie ma potrzeby zakłądac nowego tematu tylko poszukać

2. win 98 to już przeżytek i jeśli do tej pory okno emot nie działało pod tym systemem to pewnie już nie bedzie działać (chyba że np. Kosiarz coś tam pichci po cichu wink.gif)

3. zamiast grzebać po folderach naucz sie paru skrótów do emot to nie jest trudne <lol> <cmok> <prysznic> <dresik> itp
gutek8654
1. no jakos nie znalazlem tego tematu:/ jezeli wiesz gdzie szukac to prosilbym o jakis link:)
2. win 98 to wcale nie przyzytek, choc wiekszosc ludzi tak uwaza, miom zdaniem jest to najlepszy system (zaraz po slackware:D:D)
3. paru alez i owsze ale nie okolo 200:|
zhvir
np tutaj
gutek8654
ale to mi niewiele wyjasnilo:/ dlaczego niby to ma dzialac pod wszystkimi systemami oprocz 98:| nie kojaze:/
zhvir
pewnie dlatego że juz jest taki urok wtyczki kIEview która obsługuje menu emotikonek... więcej poczytaj w temacie tej wtyczki
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.