Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co s tu sie poje******
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Ponczo
K**** mac, macie zrobiona zajebiscie strone... zalozylem konto i nie moge sie zalogowac. w koncu po n-tym razie sie zalogowalem i nie moge zrobic konta beta.... po co takie cyrki... czy nie mozna poprostu wystawic konnekta do sciagania??
hao
Kiedyś na pewno... Najlepiej nie korzystaj z proxy i upewnij się że masz włączone Cookies
clisthert
Własnie czemu konnekt nie jest udostepniony ogólnie?
tez sie zastanawiałem ale przy logowaniu i pobieraniu nie miałem zadnych problemów:)
Lukas77
Wystarczy poczytać... smile.gif Co jest na stronie napisane...
Olórin
QUOTE(clisthert)
Własnie czemu konnekt nie jest udostepniony ogólnie?
tez sie zastanawiałem ale przy logowaniu i pobieraniu nie miałem zadnych problemów:)

1. nie pisz 2 postów o tej samej treści pod rząd!!
2. K będzie udostępniony ogólnie kiedy wersja będzie 1.0.0.0 smile.gif albo większa smile.gif
3. pozatym jak już Lukas77 pisał wystarczy poczytać na stronie głównej
4. zakładając konto na stronie odrazu zakładane jest konto na forum, dzięki czemu nietrzeba się 2 razy rejestrować smile.gif
hao
Jak w końcu siądę i porobię coś przy Konnekcie, to na następną wersję przewidziany jest brak konieczności rejestracji...
Olórin
automagiczna z poziomu konnekta[i dostaje sie numer seryjny] czy wogóle bez ??
ps.ale ci co są zarejestrowani to niech mają swoje konta[czasami warto spojżeć ile miesiecy sie przesiedziało używając K sad.gif(]
hao
Wszystko zostanie po staremu, będzie można po prostu pobrać pliki bez rejestracji i przy starcie domyślnie zaznaczona będzie opcja "nie mam konta" co poskutkuje przydzieleniem do komputera numeru seryjnego.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.