Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Błąd sieci w Konnektcie - Aktualizacje. SMSy itp.
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
idarek
Witam, od 2 dni mam problem z konnektem, a mianowicie wyskakuje mi problem przy włączeniu aktualizacji, nie mogę wysyłać smsów... myślałem że to może sie w programie namieszało ale zainstalowałem na nowo i też jest problem... czy może coś w ustawieniach jest nie tak. Dołączam screena z próby aktualizacji kUpdate na nowym konnekcie.

zhvir
Błąd przy aktualizacji jest zapewne chwilowy, wczoraj też centralki mi nie działały ale w tym momencie nie ma u mnie żadnych problemów. Co do wysyłania smsów - nie mam z tym żadnych problemów.
idarek
Przepradszam za kłopot, problem rozwiązany... ten dziadowski Internet Explorer był temu winien... Mimo ze go wogule nie używam (Opera!) to jakimś cudem, ten kretyński program ustawił dobie prace w trybie Offline, i niestety konnekt się jego słucha... mimo że sieci nie działają to cała reszta wywala błąd.

Sorki za kłopot... fajnie by było gdyby konnekt nie był tak bardzo powiązany z Internet Explorerem ... grr, ciarki mnie przechodzą jak słusze tą nazwę.. smile.gif
zhvir
no racja... bardzo ciekawe spostrzeżenie smile.gif ponieważ nie korzystam z ie a tym bardziej z trybu offline nigdy tego nie zauważyłem ale sprawdziłem i potwierdzam
Lanooz
Aktualnie mam ten sam problem [od paru godzin]. Normalnie sprawdzałam aktualizacje gdy nagle po dosłownie paru minutach zaczął sie ukazywać powyższy error.

Możliwe, że to wina IE [którego nie używam] który jakimś cudem ingerował w konnekta. Więc co muszę zrobić żeby się pozbyć tego błędu zakładając, że to wina IE?

I trzeba dodać, że potrzebuję aktualizacji natychmiast aby usunąć krytyczny bład z knotify.
Olórin
1. Wyłączyć tryb offline w ie....
2. Nie mamy etatowego jasnowidza.
Lanooz
Zrobiłam to - wyłacz tryb offline w ie. Znaczy...w ogóle nie był włączony.
Nawet konnekta reinstalowałam, bez większego przekonania, ze się coś zmieni.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.