Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: jetAudio i kPilot2
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Livio
Opis tematu streścił, o co mi chodzi.
A teraz przedłużenie.

Jakiś czas temu korzystałem z kPilota z Winampem, ale na nowej instalce słusznego systemu zainstalowałem jetAudio i jestem bardziej zadowolony, ale szkoda tylko, że nie działa z kPilotem.
joj_sport
po co Ci kPilot jezeli mozesz ustawic 'skroty klawiszowe' ( w winampie Global Hotkey's sie to nazywalo :> ) ?
Livio
Wygodniej mieć automatycznie ustawiany opis, niż ręcznie, poza tym, ja dużo piszę do ludzi, więc niewygodnie wciskać skróty klawiszowe.
Ledwo nadążam wcisnąć Alt+W do odebrania wiadomości wink.gif!
joj_sport
hehe ja na szczescie nie mam takiego zatrzesienia wink.gif i rozumiem, ze kazdy lubi co innego smile.gif
VoYtHAs
Wg. mnie (stary topic wiem) jetAudio jest popularniejszy niż jakiśtam Foobar2000... A przy okazji w Windows Live! Messengerze z dodatkiem MSG Plus! Live jest możliwość robienia statusu z jetAudio. Tyle, że skrypt jest napisany w javaScript a Konnekt tego nie odczytuje tongue.gif
mariush
Jakiśtam foobar? wink.gif Zlinczować go! tongue.gif

Zauważ, że kPliot jest stworzony przez ludzi używających K, dla ludzi używających K. A teraz spytaj się ile osób tu na forum używa jetAudio, a ile jakiegośtam foobara..
Więc się nie dziw, że jetAudio nie jest obsługiwany wink.gif
zimaq
Jakiegoś foobara?
Jakieś jetAudio!

A odpowiedz pewnie jest oczywista: jest sdk dla kP2, to każdy chętny może zrobić sobie stosowną wtyczkę do swojego odtwarzacza ;-)
Aule
YY, a co to jetAudio?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.