Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnektomania...
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
aqapo
Macie jakieś objawy konnektomanii?
Bo ja kiedyś odbierając telefon zamiast Halo powiedziłem Hao. biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
Olórin
hehe smile.gif


ja zmieniłem naklejki na rowerze tongue.gif
Ludwik
A ja kiedys zamiast "Kadu" napisałem "Hao" biggrin.gif
shw
a ja rozpropagowalem w moich rodzimych okolicach konnekta - to chyba 1 objaw.
2. nie mowi sie juz w moich kregach - to zgadamy sie na gg, tylko na konnekcie smile.gif
3. bede studiowac (od tego roku) w tej samej szkolce co torn i hao biggrin.gif
4. z 4 ikonek w odslonietej czesci quick laucha mam konnekta (obok pokazania pulpitu, MyIE i progza do poczty).
5. jest pierwsza rzecza jaka uruchamiam po wlaczeniu systemu.
6. w myie w skrotach w 1 skrocie mam m.in. forum konnekta
7. do niedawna (przed zrobieniem w skrotach) jak wlaczalem przegladarke, to pierwsza rzecza bylo wstukanie "stam" i wybranie stamina.eu.org/forum z listy.
chwilowo nic wiecej mi do glowy nie przychodzi. smile.gif
werw0e
z objawów występujących u shw u mnie jest:
1,2,5,7-chyba najczęściej odwiedzana strona chodź mało się udzielam

dodatkowo zacząłem się uczyć C żeby móc napisać jakomś wtyczkę (odchodzę powoli od mojego kochanego Delphi sad.gif)
shw
a jednak o czyms zapomialem - tysh sie zainteresowalem C dla konnekta, ale cos ostatnio nie mam natchnienia i programuje sobie w tym co juz umiem.
Olórin
QUOTE(shw)
a ja rozpropagowalem w moich rodzimych okolicach konnekta - to chyba 1 objaw.
2. nie mowi sie juz w moich kregach - to zgadamy sie na gg, tylko na konnekcie smile.gif
3. bede studiowac (od tego roku) w tej samej szkolce co torn i hao biggrin.gif
4. z 4 ikonek w odslonietej czesci quick laucha mam konnekta (obok pokazania pulpitu, MyIE i progza do poczty).
5. jest pierwsza rzecza jaka uruchamiam po wlaczeniu systemu.
6. w myie w skrotach w 1 skrocie mam m.in. forum konnekta
7. do niedawna (przed zrobieniem w skrotach) jak wlaczalem przegladarke, to pierwsza rzecza bylo wstukanie \"stam\" i wybranie stamina.eu.org/forum z listy.
chwilowo nic wiecej mi do glowy nie przychodzi. smile.gif

ja jeszcze 1,4,5,6[z tym że ja w operze mam forum jako stronę startową smile.gif],6,7
hao
Zmienię "ksywkę" na jakąś dłuższą i nie będziecie mieli takich problemów biggrin.gif
Olórin
QUOTE(hao)
Zmienię \"ksywkę\" na jakąś dłuższą i nie będziecie mieli takich problemów biggrin.gif


Czekamy na propozycje na nowy nick dla hao. Nick musi być dłuższy od 3 znaków!!!
shw
z soboty na niedziele zorganizowalismy sobie tzw. laweczke na mojej dzialce za miastem. bylo klimatycznie, swieczki (bo tam cos swiatla nie ma biggrin.gif), szampany picolo (bo nie wszyscy pelnoletni byli wink.gif), oranzada, soczki w kartonikach itp. qrtutarna impreza.
ale mniejsza o to - otoz w pewnym momencie, po krotkiej rozmowie wszedl temat konnekta (bylo 7 osob) i nagle asiek, powiedziala "a czy jest tu ktos kto nie uzywa konnekta?". no coz - okazalo sie, ze mimowolnie zaprosilem na laweczke samych konnekciarzy!
tylko powiem, ze wszystko sie ode mnie zaczelo 8)
hao
I tak trzymać biggrin.gif

Co do mojego nicka, hao to "skrót" od haobe... Jakoś tak wszystkim było krócej smile.gif

A haobe to rozwinięcie HOB, ale h.o.b. jakoś bardziej mi pasowało... A ogólnie to nie mam pojęcie skąd mi się to wzięło...
shw
mam nadzieje, ze to 'i tak trzymac' to do mnie smile.gif
a co do nicku - wczesniej bylo shadow, ale jakos wolalem krocej (zreszta jakos tak skracam nicki, a nawet imiona osob do 2-3 literek - takie zboczenie. dla mnie eXtreme == ex, zyxvwu == zyx, dorota == di smile.gif).
a co do wymowy, to kazdy mowi 'eshawu'. znaczy juz nie kazdy, bo moja luba na przekor innym zaczela moja ksywe czytac 'syhywy' biggrin.gif
skad mi sie wzielo shadow - nie pamietam. natomiast wlasnie pamietam te skrocenie.
a hao - pomimo, ze nie wiem skad masz ta ksywe (i mnie to intryguje), to jakos mi sie podoba smile.gif
[a tak na marginesie - niektorzy nie zapamietuja nawet takich ksyw - kiedys qmpel, ktoremu o tobie mowilem powiedzial w rozmowie 'hau hau czy jak mu tam bylo' laugh.gif )
Lukas77
Hehe, u mnie podobnie:
1. "Misiu proszę wejść na konnekta"
2. Zamiast "Jest już obsługa nowej bramki Ery" mówię: "hao zrobił obsługę Ery"
3. Na forum Guns N' Roses miałem przez pół roku podpis: "Konnekt: więcej niż komunikator".
4. Zawsze jak widzę u kogoś zainstalowane GG muszę tej osobie przyciąć, że bardzo mi jej żal, że nie ma konnekta.

Pozdrawiam smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.