Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Odświerzanie listy kontaktów
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
radiator
Witajcie.
Chcę napisać wtyczkę, która będzie odświeżać listę kontaktów co określony czas, np 10 minut. Chyba, że ktoś może przy okazji innej wtyczki już coś takiego zrobił. Będę ją pisał w C++, tylko że to będzie moja pierwsza wtyczka (przynajmniej funkcjonalna), więc w największym uproszczeniu jak to zwykle bywa, proszę o jakieś naprowadzenie smile.gif
Chyba, że tak jak wspomniałem, ktoś już ma coś takiego i chciałby się ze mną podzielić smile.gif
Pozdrawiam
KoSiarzPL
Po co ta wtyczka ma odświeżać listę kontaktów?
Jeśli jednak dalej chcesz ją stworzyć to musisz pobrać uchwyt okna listy i wysyłać do niego komunikat WM_PAINT, czy jakoś tak.
radiator
Dzieki za odpowiedź.
Po co mi taka wtyczka? U mnie, tak jak u kilku innych osób kontakty ostatnio aktywne nie stają się normalnymi po 20stu minutach od swojej aktywności... A że to użyteczna opcja i nikt nie podał działającej metody na rozwiązanie tego problemu... Te kontakty stają się normalnymi jak wejdziemy sobie do ustawień związanych z listą kontaktów i zapiszemy zmianę - stąd pomysł na wtyczkę... jeżeli to zadziała zgodnie z oczekiwaniem.
Olórin
CODE
        #define IMI_REFRESH_LST IMI_BASE+2001 /**< Cała lista kontaktów powinna być odświeżona.
                                                 \param p1 (bool) Czy lista ma zostać od nowa wypełniona (raczej nie używane)?
                                                 \attention Ten komunikat powinien być używany TYLKO po dokonaniu dużych zmian na liście kontaktów
                                                  (bez wywoływania #IMI_REFRESH_CNT).
?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.