Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Ukrywanie statusu (opisu statusu)
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
archetwist
Mimo, że w ustawieniach GG zaznaczyłem "Mój status widoczny tylko u znajomych z mojej listy" co pewien czas ktoś na niej nie figurujący odpowiada na mój opis statusu. Wniosek wink.gif : widzą go. Jakieś pomysły?
.misiek
Protokół GG jest dzirawy i nic na to nie poradzisz.

Przykład:
Łączysz się z siecią i jesteś połączony. Wszystko ok, inni nie widzą Twojego statusu [uwzględniając że nie masz wtyczki GetToKnow], rozłączasz się z serwerem gg. Oni dalej nie widzą Twojego opisu. Ale jeśli oni się rozłączą i połączą ponownie a Ty będziesz niedostępny to bez problemu mogą odczytać Twój opis.

Wniosek:
Czas zmienić sieć na taką gdzie jest auth wink.gif
archetwist
QUOTE(.misiek @ 13.06.2006 - 13:38) *

Przykład:
Łączysz się z siecią i jesteś połączony. Wszystko ok, inni nie widzą Twojego statusu [uwzględniając że nie masz wtyczki GetToKnow], rozłączasz się z serwerem gg. Oni dalej nie widzą Twojego opisu. Ale jeśli oni się rozłączą i połączą ponownie a Ty będziesz niedostępny to bez problemu mogą odczytać Twój opis.

Nie wiedziałem o tym. Wydawało mi się, że jest to błąd Konnekta.

QUOTE(.misiek @ 13.06.2006 - 13:38) *
Wniosek:
Czas zmienić sieć na taką gdzie jest auth wink.gif

Chętnie bym wywalił wszelkie ślady GG w cholerę, ale zbyt wielu znajomych, z którymi chcę mieć kontakt, z niego korzysta. "Przekonwertowanie" wszystkich (albo nawet połowy) jest w praktyce niemożliwe.
zhvir
ukrywaj status nie oznacza ukrywaj opis!
archetwist
QUOTE(zhvir @ 13.06.2006 - 14:23) *

ukrywaj status nie oznacza ukrywaj opis!

http://www.konnekt.info/forum/index.php?s=...indpost&p=50026
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.