Witam,
sprawa krótka i dziwna jak dla mnie. Otóż po włączeniu konnekta z wtyczka kStatusLog konnekt zaczyna wciągać mi 98% CPU i generuje loga dużego. Po ok 30 minutach udało mu się utworzyć 600mb. [!]
W około połowie loga występują następujące linie:
CODE

## [kStatusLog]      2
## [kStatusLog]      3

Następnie jest coś takiego :
CODE

## [kStatusLog]         Plik przeczytany
## [kStatusLog]         podzielone
## [kStatusLog]         1a
## [kStatusLog]         0 a
## [kStatusLog]         podielona linia 0 a
## [kStatusLog]         1b
## [kStatusLog]         gr1a
## [kStatusLog]         tekst przypisany
## [kStatusLog]         dlugosc tex
## [kStatusLog]         fingr1a
## [kStatusLog]         koniec fcji

i w drugiej połowie:
CODE

## [kStatusLog]         1c
## [kStatusLog]         3 b
## [kStatusLog]         4 b
## [kStatusLog]         5 b
## [kStatusLog]         1 a
## [kStatusLog]         podielona linia 1 a
## [kStatusLog]         1b
## [kStatusLog]         koniec fcji

Z tym, że tutaj już zachodzą czasem pewne zmiany i przedewszystkim w każdej takiej 'serii' liczba się zwiększa przy 'podielona linia' o jeden.
Zabiłem proces jak był przy: 343253 smile.gif
Jak już pisałem Konnekt jadł procka przez ok pół godziny, później mi się znudziło i wyłączyłem wtyczkę, Konnekt działa szybko teraz.
Wtyka 'padła' mi dzisiaj. Sytuacja była taka, ze do serwera przestał dopływać prąd na jakieś pare godzin, a z każdą próbą połączenia się kStatusLog dodawał do swojej bazki wpisy wszystkich, że są niedostępni. Jak już net się pojawił to konnekt owszem połączył się ale z tytułu takiego, że miałem kilka zakładek otwartych najzwyczajniej się zaczął mulić od tych opisów [wszystko było w oknie rozmowy] więc konnekta grzecznie wyłączyłem [nie zabijałem].
No i aktualnie jest taka sytuacja, że wtyke mam wyłączoną a bardzo ją lubie i chciałbym móc ją włączyć

z góry dzięki za pomoc

ps
jeżeli temat jest nie tam gdzie trzeba to proszę przenieść i sory za kłopot
ps 2
jak tego kodu z loga wyszło za dużo to sorki smile.gif