Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: OdświeŻanie aktywności na liście kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
widget1982
Nie wiem dokładnie co się stało, ale przestało działać odświeżanie listy kontaktów pod względem aktywności, znaczy lista się odświerza tylko wówczas kiedy np. wejdę w ustawienia i kliknę ok ;]

Jakieś pomysły dlaczego tak się stało sad.gif

Sija
znany problem :/
widget1982
QUOTE(Sija @ 15.06.2006 - 12:46) *

znany problem :/


Też mi pomoc wink.gif
KoSiarzPL
Bardzo latwo jest (chyba) napisac wtyczke, ktora bedzie odsiwezala poprawnie takie kontakty, a nawet z mozliwoscia regulowania ile czasu od nieobecnosci oznacza "aktywnosc"
widget1982
Wiesz problem w tym że może się źle wyraziłem ...

Aktywność jest wykrywana poprawnie i całe zmiany statusów też są ok.

Ale niewiedzieć dlaczego ( nic nie kombinowałem ) właśnie osoby z wykrytą aktywnością przestały automatycznie przechodzić w stan nie aktywny, aby zresetować to muszę dokonać jak przykładowo właśnie np. otworzenia ustawień i kliknięcia OK, wówczas dopiero odświeża się lista kontaktów i te nie aktywne otrzymują odpowiednią ikonkę cool.gif
dulek000
O tym właśnie mówił Kosiarz, ktoś nawet pisał, że tworzy taką wtyczkę.
widget1982
QUOTE(dulek000 @ 15.06.2006 - 18:09) *

O tym właśnie mówił Kosiarz, ktoś nawet pisał, że tworzy taką wtyczkę.


Tak wiem smile.gif
Ale do tej pory zazwyczaj po ok. 30 minutach nieobecności kogoś automatycznie się to odświeżało.
KoSiarzPL
Ty jesteś niereformowalny, hehe. Przecież Sija napisał Ci, że to znany błąd, po prostu wcześniej go nie zauważyłeś.
widget1982
QUOTE(KoSiarzPL @ 15.06.2006 - 20:33) *

Ty jesteś niereformowalny, hehe. Przecież Sija napisał Ci, że to znany błąd, po prostu wcześniej go nie zauważyłeś.

Hehe fakt za normalny nie jestem biggrin.gif
A tego błędu nie miałem cool.gif
Lwiczek
QUOTE
Bardzo latwo jest (chyba) napisac wtyczke, ktora bedzie odsiwezala poprawnie takie kontakty, a nawet z mozliwoscia regulowania ile czasu od nieobecnosci oznacza "aktywnosc"


Hmmm... jak bardzo łatwo? :>
zhvir
OT: może któryś z modów łaskawie poprawi wreszcie tego babola w tytule tematu?

// Zrobione smile.gif

smile.gif thx, już w porządku mój żołądku
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.