Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lista kontaktów - przechodzenie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
spiritum
Witam.

Konnekt posiada bardzo denerwującą wadę. Jeżeli wciśniemy na liście np. literkę M to przechodzi do pierwszej osoby na literkę m, która jest dostępna, bądź nie. Jak wciśniemy ponownie klawisz M, efekt ten sam - zamiast przechodzić do kolejnego kontaktu na M przechodzi do ww. - jeżeli ktoś ma kilka-kilkanaście kontaktów na daną literkę jest to bardzo wkurzające, szczegónie, jak część szukanych osób jest dostępna, a część nie.

Pozdrawiam
lhs
Spacja.
zhvir
ale ma taką zaletę, że gdy masz dwiele klontaktów zaczynających się np na G a chcesz szybko przejść do kontaktu który się np nazywa "Gżyb" to wystarczy że wcisnisz po kolei g oraz ż i już jesteś na nim... trzeba sie tylko odzwyczaić od pewnych naleciałości z przeszłości bo tak jak ty byś chciał żeby działała lista kontaktów wcale nie musi być najlepszą metodą skoro twórca konnekta użył właśnie tej...
spiritum
chłopaki, to mnie się na prawdę podoba smile.gif
nie wiedziałem o tej opcji <uradowany> - nowa zabawka, a jakże pożyteczna, już mi się z Operą kojarzy biggrin.gif
ql

Dzięki!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.