Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: lista kontaktów + okienko rozmów = jedna rzecz
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
stranded
Witam!

Czy da się jakoś "zlepić" oba te okienka, żeby na stałe wyglądało to tak jak na screenie?:




Może to być nawet niekoniecznie wtyczka jakaś tylko soft inny. Z góry dzięki za odpowiedź.
KoSiarzPL
Zapewne tabletka mogła by to zrobić z latwością.
Lwiczek
w temacie tabletki proponowałem już funkcję doklejani okna rozmowy do brzegow ekranu wiec byloby to pewnie rozszerzenie takowej funkcjonalnosci o ile bylaby wprowadzona ;]
stranded
doklejanie też by się przydało.

ale wracając do mojego pomysłu to nie wiem gdzie i w czym ale któryś komunikator tak ma, że łączy właśnie listę i okienko rozmowy. mi się to podoba. może innym też, nie wiem. podjąłby się ktoś tego?
Lwiczek
AFAIR w spiku masz wszystko w jednym okienku w ogóle ;P
psota
A propos irca nix mówił, o przeróbce kIEview (chyba na potrzeby wtyczki do irc i się spodziewam ze chodzi o taką liste kontaktów na kanale). Ten obrazek mi sie trochę skojarzył z widokiem irca i wpadłem na pomysł, aby lista osób na kanale to tworzyła się automatycznie na liście kontaktów jako osobna grupa, a po rozłączeniu się cała grupa była by usuwana.
stranded
spoko pomysł! irc'a czasem używam, nieźle by to wyglądało biggrin.gif
alberht
spojrzcie na datę napisania postu nixa - '31.10.2004 - 10:01' wink.gif
dulek000
A od zapowiadanej premiery mijają 2 lata…
psota
To to ja wiem, ale do tego rozwiązania chyba by nie była potrzebna nowa wersja kIEview
Olórin
Można zrobić wtyczką.
wojbie
Tylko kto ją napisze?? tongue.gif

EDIT: nikt już nie zamieża się tym zainteresować??

EDIT 2: widać plany utkneły w martwym ponkcie. Najlepszym wyjściem byłoby poprosić twurce tabelKi
abt dodał to do swojej wtyczki :-)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.