Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: kOla' Konnekt
Konnekt | Forum > Dodatki > Wasz Konnekt
Stron: 1, 2
kOla


kStyle - Własne tongue.gif (nie wykonane jeszcze ikony zastapione slikowymi [do czasu])
kNofit - aero.segoe.ui
Okno Rozmowy - (lekko ztuningowany gardiental)
Emotikony - GG.
Skin XP - VISTA
< --- New screen
Aktualny konnekt ...
I tu pytanie czy kontynuowac prace nad tymi ikonami i oknem rozmowy ??
Czekam na wasze sugestie biggrin.gif biggrin.gif
Akira
Całkiem łądny i prosty. Pasuje do niebieskich kompozycji.

Pozdrawiam
faynie
A ta cenzura słowa zaje**** biggrin.gif
Ogólnie widać fascynację pingwinkiem. Tak samo jak u mnie masz pasek zadań u góry - prawidłowo smile.gif
gilek
jak dla mnie to fe ;p może jestem za stary ale te kolory to nie dla mnie ;p a 59 pts'ów to malutko ;p
kOla
QUOTE(gilek @ 26.06.2006 - 10:51) *

jak dla mnie to fe ;p może jestem za stary ale te kolory to nie dla mnie ;p a 59 pts'ów to malutko ;p



Juz jest inny konekt ... tylko lubie nieraz sie pobawic i mi sie podobal ...
saCOOL
Co do ikonek i okna rozmowy: TAK, jeśli masz chęci - rozwijaj biggrin.gif właśnie miałem pytać, czy dasz namiary na okno rozmowy i ikonki biggrin.gif..
Hipoteza
Pewnie, że pracuj smile.gif Jest niezłe, chociaż ja osobiście wolę okna bez odznaczonych pól w ktorych wpisywane są wypowiedzi. Ale muszę przyznać, że mimo to komponuje się całkiem, całkiem
Spass
Z tych ikonek może powstać naprawdę ładny styl! Czekam na jakiś release. smile.gif

Ogólnie ten Twój drugi Konnekt/pulpit wygląda świetnie i bardzo gustownie.
kOla
wink.gif jeszcze tylko kilkadziesiat ikonek biggrin.gif tongue.gif i styl bedzie gotowy ... wiec kontynuacja prac nad ikonami na TAK !
ze0x
Bardzo podobaja mi sie ikony smile.gif nie mogę się doczekać kiedy udostępnisz wink.gif
atol
ikonki są przepiękne, może wczesny relase?
Cypher/Cris
Fajny styl! Ty obecego windows to używasz skina z WindowsBlinds?
kOla
Vista Visual Style <- styl Windowsa (ten rodzaj visty najbardziej mi sie podoba)

A co do ikon moge wrzucic, ale wystepowac w zestawie beda tylko ikony gadu gadu i z wszystkie w tolbarze okna rozmowy, ikona emotikon itp. a w glownym oknie ikony info, ustawien, wtyczek, kPilota, usera .. narazie tylko tyle .. jutro wrzuce wink.gif



Refresh konnekta, (ikon i okna rozmowy screen wyzej !!!) tak jak mowilem tylko te ikony ... mowcie co poprawic itp. jestem skory na rady

A z czasem powstanie cały styl oby jak najszybcie pOzdrawiam ...
y37
ja bym dosłownie pierdolca(wulgarzym?) dostał od takich kolorow
blekit albo braz fe biggrin.gif
kOla
Tu chyba chodzi o konnekta a nie pulpit ....
kOla
IKONKI & OKNO ROZMOWY (BETA) pOzdrawiam i milego uzytkowania ...

W zestawie ikon:

- Tylko i wylacznie ikony GG (ikony innych sieci to slik) a to z powodu niedokonczenia stylu wink.gif , do czasu
- ikony na tolbarze okna rozmowy + standardowe okna glownego (w tym kPilot)

...



Została poprawiona wersja gardiantala wink.gif i juz mysle nie ma błedów pOzdrawiam !
ze0x
Bardzo ładnie mi sie to prezentuje smile.gif Dziekuje bardzo.. mam nadzieję, że reszte ikonek zrobisz smile.gif Nie moge sie juz doczekac biggrin.gif pozdrawiam smile.gif
kOla
QUOTE(ze0x @ 1.07.2006 - 14:11) *

Bardzo ładnie mi sie to prezentuje smile.gif Dziekuje bardzo.. mam nadzieję, że reszte ikonek zrobisz smile.gif Nie moge sie juz doczekac biggrin.gif pozdrawiam smile.gif



Zrobie wink.gif
Mexic
Co zrobic, zeby okno rozmowy i okno z kontaktami bylo przezroczyste?? dry.gif dry.gif
Z gory dzieki
kOla
okno rozmowy... -> potrzebana jest wtyczka zakladki (zapewne masz)
wchodzisz w opcje okna rozmowy wybierasz zakladki i tam jest przezroczystowc okna rozmowy

a z kolei okno glowne mosisz ustawic w interfejsie nic prostszego pozdrawiam wink.gif
Mexic
Spoko:D dzieki!!! Okno rozmowy juz mam Tylko... mam jeszcze problem z glownym oknem. Bo w interfejsie jest tylko
"AUTOMATYCZNE UKRYWANIE GLOWNEGO OKNA", a to nie to samo co przezroczystosc okna:P. Moze jestem tepy, ale konnekta mam od niedawna i prosze o pomoc
Graveer
Poniżej powinieneś mieć suwak przezroczystości. Jak nie masz to zwiększ poziom zaawansowania ustawień (czy jak to się zwie...) wink.gif
kOla


Zaczynam prace nad kolejnymi ikonkami (choc nie skonczylem tamtych tongue.gif:P) co o nich sadzicie i pytanie te co zawsze co poprawic badz zmienic ?:]
eBayo
Bardzo fajne... takie... oryginalne. biggrin.gif
Ale skończ pierwsze, są lepsze (może dlatego, że kolorowe tongue.gif).
Sija
zgadzam sie z przedmowca smile.gif
kOla
no to jeszcze przedemna Kupa roboty ;]
ze0x
Czekamy na te 1 ikonki smile.gif Te też są nienajgorsze ale wolałbym tamte ;P
eBayo
Mam parę uwag, co do okna rozmowy, mianowicie:

Przy grupowaniu wiadomości wyraźnie widać, że przy wyświetlaniu wiadomości kolor, który wcześniej "jaśniał" zaczyna jaśnieć od nowa, co nie ładnie wygląda... i tu pojawia się moja prośba: czy dałoby radę zrobić wersję z białym, lub bladożółtym polem wyświetlania tekstu?
kOla


nie wiem czy o to cie chodzilo ale ;]
eBayo
Nie do końca... chodziło mi o jeden kolor... albo biały, albo bladożółty...
kOla
Sie zrobi tongue.gif!
eBayo
I to lubię - krótka, głośna, odważna odpowiedź (aż się cieplej na sercu robi). tongue.gif A jak prace nad kStyle? wink.gif
kOla
Wolno ale idzie nie wie czy oplaca sie robic ikonki pogody i actio ?
lukaszgl
Nie wiem jak do Actio, ale do pogody to na pewno się opłaca wink.gif
eBayo
Actio napewno, a pogody dla Checky'owców się przyda... proponuję obie zrobić. smile.gif
------------------------------------------------------------------------------------------------
UPDATE:
Co ze stylem do okna rozmowy? smile.gif
eBayo
Sorka, że piszę nowego posta, ale bardzo się niecierpliwię. smile.gif Minęły 3 dni od mojego ostatniego posta i nic... ani nic nie wiem o kIEview, ani o kStyle... kOla - trzymasz w niepewności. tongue.gif
kOla
Byłem z lekka zabiegany ... mysle ze dzisiaj wieczorem bedzie wrzucone kIEview pOzdrawiam !

/ wrzuce jutro bo musze jeszcze 1 rzecz dopracowac pozdrawiam wink.gif
kOla
Gradiental ! wink.gif
saCOOL
Kiedy będą ikonki?
kOla
Prace sie przedluzyly a nie chcem wrzucac niedokonczonej pracy wszystko musi byc GIT!
ze0x
łoo bajer smile.gif bardzo mi sie podoba teraz to okno rozmowy smile.gif dzieki kOla i zachecam na robienie ikonek biggrin.gif
Livio
Dobra, kOla, lubisz produkować, to wyprodukuj Renkoo i wyprzedź Momo_PL czy jak mu tam wink.gif.
A ikonki 1 ładne, ładne, ale nie pasują mi tongue.gif.
To samo ze stylem okna rozmowy...
ze0x
kOla jak Ci idzie robienie tych ikonek wink.gif? pozdrawiam..
eBayo
kOla, co z ikonkami? Co z Tobą? Ja bynajmniej się niecierpliwię. tongue.gif
Alienovsky
Cud miod i orzeszki ;o...Mistrzu nauczaj :> jestem nowym uzytkownikiem tego cudenka juz wiem jakie gg jest malutkie przy konnekcie...Prosze o pomoc jakis maly tutorial jak zrobic takie okno rozmowy ;(. Pozdrawiam.
zhvir
http://faq.konnekt.info/
PL_Jarod_


Bardzo ładne, jak nazywa się styl który masz w oknie rozmowy lub skąd go zassać?
Byłbym wdzięczny za odpowiedź!
kOla
http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=3332 <- nie przystosowany do grupowania

http://www.konnekt.info/forum/index.php?ac...ost&id=3393 <- przystosowany (lepszy wizualnie)
ciaastek
a jak idzie praca nad kStyle? smile.gif
kOla

Ustała .. choć niewiele zostało a to wszystko przez zawalone dni (Szkoła, treningi itp.) czas mam jedynie w sobote a w sobote jak wiadomo wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.