Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wtopa
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
kurt
cos powoli mam wrazenie ze wtopilem 20 zł wspierajac ten projekt sad.gif
przez ten caly czas jak go obserwuje (juz nie uzywam) konnekt nie zaczal obslugiwac zadnej nowej sieci poza gg (wtyczke klan ciezko nazwac siecia)a i to robi zle...
case
QUOTE(kurt)
cos powoli mam wrazenie ze wtopilem 20 zł wspierajac ten projekt sad.gif

nom ostatnio hao nie zaskakuje nas wydajnoscia pracy... :cry:
hao
Problem polega również na tym, że poza Tobą i paroma innymi osobami, nikt nic nie postanowił "wtapiać" więc siłą rzeczy bardziej skupiam się na przedsięwzięciach, z których będę w stanie w przyszłości się utrzymywać. Nie oznacza to, że nie robię Konnekta, robię go wielokrotnie wolniej, gdy mam więcej wolnego czasu i co równie ważne, sporo ochoty do zajmowania się tym wszystkim...
Flind
hao w ogole miałs zrobic liste osob ktore wpłaciły ajkies tam sumy. Zobaczymy ajk nie ktorym zrobi sie głupio ze ciagle nazekaja a sami nic nie zrobili
case
QUOTE(Flind)
...Zobaczymy ajk nie ktorym zrobi sie głupio ze ciagle nazekaja a sami nic nie zrobili

hmm... uwazasz, ze jesli ktos nie zaplacil, to nie powinien uzywac konnekta?? ani wymagac od niego? :? :shock:
Ludwik
Hao, a jak byś miał kiedyś (nie daj Boże!) zamknąc projekt to udostępnisz go jako OpenSource?

Jeśli chodzi o "wtapianie" pieniędzy to nikt nic nie obiecywał i ja to traktuję raczej jako podziękowanie za to co już zostało zrobione. A nie ma co ukrywać jest tego dużo. Jak na jedną osobą to nawet bardzo dużo.
Flind
nie bo inni sie przyczynili do rozwoju konnekta inaczej niz w płacanie piebniedzy na konto hao. Ale czy nei brakuje osob ktore nie dosc ze nic nie zrobili to jeszcze nic nie wpłacili i pojawiaja sie ni z tad ni z owad na forum i zadaja by konnekt był taki i taki!
hao
Flind, jest to bądź co bądź dobrowolne.

QUOTE
Hao, a jak byś miał kiedyś (nie daj Boże!) zamknąc projekt to udostępnisz go jako OpenSource?

Nie zastanawiałem się nad tym, ale też nie miałem takiej potrzeby bo nie zamierzam nic zamykać. Powiedzmy że bym się nad tym zastanowił...

QUOTE
Jeśli chodzi o \"wtapianie\" pieniędzy to nikt nic nie obiecywał i ja to traktuję raczej jako podziękowanie za to co już zostało zrobione.

Traktujesz to słusznie smile.gif

Co do "listy", to na pewno takie coś się znajdzie, trzeba podziękować w końcu "formalnie" osobom (i np. bibliotekom) wspierającym projekt...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.