Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Lear
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Powiadomienia (K.Notify)
KoSiarzPL
O pierwsza wersja całkiem sympatyczna. Poszedł bym dalej tym torem i stworzył bym może coś dla pań np. niech tam jakiś ładny kwiatek rozkwitnie lub jakieś poączki smile.gif
ar2oor
QUOTE(KoSiarzPL @ 25.06.2006 - 12:35) *

stworzył bym

Stwórz. ;]
Hipoteza
Dla mnie bomba. I co to w ogóle za stereotyp, że wersja dla pań musi być z rozkwitającym kwiatkiem, czy innym gadżetem w tym stylu- może jeszcze czerwone różyczki, co? bleee.
KoSiarzPL
Napewno spodobałby się wiekszej liczbie kobiet niż mężczyzn. W końcu to kobiety dostają kwiaty i podobno to lubią.
Hipoteza
Niby tak... ale bez przesady... równie dobrze zamiast kwiatków mogłyby być różowe serduszka. NIE ODMÓŻDŻAJCIE kobiet aż tak bardzo sad.gif - Chryste, ładny i kobiecy styl nie musi się łączyć od razu z kwiatami. Motyw zielonych liści ma o wiele więcej wspólnego z subtelnością...
ar2oor
pomyśle nad tymi serduszkami.
KoSiarzPL
Hipoteza, wydaje mi się że przesadzasz. Mamy lato, więc kwiecisty styl jest jak najbardziej na miejscu smile.gif
Poza tym wcale nie powiedziałem, że dla kobiet to tylko kwiecisty styl. Po prostu patrząc na ten styl nasunął mi sie pomysł dodania tam kwiatka żeb był bardziej "miękki".
Hipoteza
ar2oor z tymi serduszkami to żart tongue.gif
KoSiarzPL cóż mogę rzec... kwiat kwiatowi nie równy... a nóż widelec uda Ci się mnie przekonać- rzucam Ci wyzwanie biggrin.gif A jak będzie ładny i zabraknie mi argumentów na "nie" to nawet go sobie zainstaluję i stawiam Ci browar w Legnicy smile.gif
ar2oor
ok, zrobię kwiatka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.