Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Co by was trochę rozruszać :)
Konnekt | Forum > Informacje > Dziennik
hao
Nowa wersja, zawierająca przede wszystkim nową wtyczkę do automatycznych aktualizacji i brak konieczności rejestracji (+ kilka drobnych poprawek) jest już gotowa do pierwszych testów ogólno-rozwojowych smile.gif

Jak wszystko pójdzie dobrze, może pojawi się dziś/jutro...

Zaraz po tym zabieram się za okrojonego Jabbera... Potem pewnie przeróbki API (w końcu, może nawet lepiej, bo się tego nazbierało...) i
"większy" Jabber...
Sija
zajebioza poprostu biggrin.gif

juz mi sie dobrze dzionek zaczal :DDD
Puma
QUOTE(hao)
Jak wszystko pójdzie dobrze, może pojawi się dziś/jutro...


Jejku moje ty kochanie tongue.gif , już chciałem przejść na inny program :oops:
case
QUOTE(Puma)
QUOTE(hao)
Jak wszystko pójdzie dobrze, może pojawi się dziś/jutro...


Jejku moje ty kochanie tongue.gif , już chciałem przejść na inny program :oops:

tez sobe glowe rozbilem jak skakalem pod sufit z radosci!! biggrin.gif ja czekam na Jabbera, bo to otworzy juz drzwiczki na pozostale sieci :twisted:
THX hao
Sahasrara
Alleluja! Dzię-ku-je-my! Cała Polska czeka w napięciu! smile.gif
Ludwik
Jabber w konnekcie biggrin.gif Na samą myśl nawet ja się podnieciłem biggrin.gif
Puma
QUOTE(Ludwik)
Na samą myśl się podnieciłem biggrin.gif


:wink:
burcu
Widzę, że wraca ruch w interesie biggrin.gif Konnekt rulez... :!:
undying
Jabber :-) Zajebiscie :-) Mam nadzieje ze bedzie hulac tak samo dobrze jak GG w Konnekcie. A jesli chodzi o samo GG i K. to mysle ze tylko brakuje konferencji i bedzie lux. Czekam tez na nowa wersje.
hao
Jabber, przynajmniej teoretycznie, nie powinien zająć dużo czasu... Najgorszy jest wybór gotowej biblioteki, lub co gorsza, implementacji własnej smile.gif

A najnowsza wersja jest w fazie ostatnich testów... dzisiaj po południu powinna się pojawić...
Lukas77
QUOTE(hao)
A najnowsza wersja jest w fazie ostatnich testów... dzisiaj po południu powinna się pojawić...


Heh, czekałem dzisiaj do wieczorka późnego, poczekam i teraz. Swoją drogą fajnie, że będzie wkrótce Jabber, przestałem go używać bo mnie Jajc wkurzał (choć wg mnie to najlepszy klient Jabberowy) a widze że teraz znów wrócę do światka Jabbera. Pozdrawiam.

P.S. Marian chyba się ucieszy smile.gif
Przemek
Gdzie nowy konnekt?????????????????? :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
Sija
QUOTE(Przemek)
Gdzie nowy konnekt??????????????????  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:  :roll:


QUOTE(hao)
[...] A najnowsza wersja jest w fazie ostatnich testów... dzisiaj po południu powinna się pojawić...
Przemek
aaaaaaaaaaaa spoko bo mi sie pomieszalo cos mi date zla na forum pokazuje sad.gif
Puma
QUOTE(hao)
A najnowsza wersja jest w fazie ostatnich testów... dzisiaj po południu powinna się pojawić...


Z tego wynika że miała być wczoraj, czyżby kłopoty z nową wersją :?:
Sija
QUOTE(Puma)
QUOTE(hao)
A najnowsza wersja jest w fazie ostatnich testów... dzisiaj po południu powinna się pojawić...


Z tego wynika że miała być wczoraj, czyżby kłopoty z nową wersją :?:


QUOTE(hao)
[...] Jak wszystko pójdzie dobrze, może pojawi się dziś/jutro... [...]
hao
Powinniście się już przyzwyczaić że nigdy nie wychodzi w terminie smile.gif
Zawsze ogłaszam "wydanie" zaraz przed testami, a wtedy wychodzą błędy, lub po prostu rzeczy, które przydałoby się dodać...
Jeszcze dodatkowo muszę przerobić pare rzeczy na stronie...
Lukas77
No i jak prace sie posuwają??? Posuwają czy Obsuwają ??? wink.gif
Puma
QUOTE(Lukas77)
No i jak prace sie posuwają??? Posuwają czy Obsuwają ??? wink.gif


Raczej spadły na same dno :evil:
hao
Spokojnie... Przecież mówiłem wczoraj, że dziś/jutro, a dziś mamy dopiero jutro smile.gif. Poza tym nowa wersja jest gotowa, przerabiam jeszcze tylko stronę www.
case
QUOTE(Puma)
QUOTE(Lukas77)
No i jak prace sie posuwają??? Posuwają czy Obsuwają ??? wink.gif


Raczej spadły na same dno :evil:

troche optymizmu wink.gif wazne, ze hao znalazl wreszcie troche czasu na projekt biggrin.gif
Sahasrara
Przepraszam, cyba czegoś nie rozumiem. W dziale download jest najnowsza aktualizacja, ale pisze:

QUOTE
Automatyczna aktualizacja z wersji 0.6.17.97 (tylko i wyłącznie) do 0.6.17.98.


Więc?
Lukas77
Więc trzeba poczekać... :-)
hao
QUOTE
Przepraszam, cyba czegoś nie rozumiem. W dziale download jest najnowsza aktualizacja, ale pisze:

Cytat:

Automatyczna aktualizacja z wersji 0.6.17.97 (tylko i wyłącznie) do 0.6.17.98.

Więc?


Musiałem to przypadkiem ominąć... Wystarczyło podejrzeć nazwę pliku...
case
...no to ja ssam *.99 biggrin.gif
miluti
Dobrze że Konnekt pokazał mi info o nowej wersji bo nie przeglądałem forum od dłuższego czasu i byłbym przez kilka dni do tyłu smile.gif
Oby następna aktualizacja pojawiła się szybciej niż ta na którą tyle czekaliśmy... biggrin.gif
Puma
QUOTE(miluti)
Oby następna aktualizacja pojawiła się szybciej niż ta na którą tyle czekaliśmy...  biggrin.gif


Bez komentarza tongue.gif
Sija
sortowanie kontaktow dalej nie dziala dobrze :/
hao
A co się dzieje??
Sija
kontakty nie sortuja sie automatycznie wedlug statusu
case
QUOTE(BazylisZ)
sortowanie kontaktow dalej nie dziala dobrze :/

u mnie wporzo! wszystko alfabetycznie.
Sija
QUOTE(BazylisZ)
kontakty nie sortuja sie automatycznie wedlug statusu


nie alfabetycznie, ale wg. statusu...
case
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(BazylisZ)
kontakty nie sortuja sie automatycznie wedlug statusu

nie alfabetycznie, ale wg. statusu...

:?
user posted image
jak ktos nowy staje sie dostepny wskauje w odpowiednie miejsce w alfabecie...
Sahasrara
Może BazylisZ chciałby np taką kolejność: Dostępni, Zaraz Wracam, Niedostępni ze znakiem zapytania, niedostępni ze statusem opisowym, niedostępni? Obecnie Dostępni mieszają się z 'Zaraz Wracam' jak widać na screenie, chociaż mi osobiście to nie przeszkadza...
hao
Case - wszystko jest w porządku. Statusy sortowane są wg 3 grup:
Dostępni/away , "pół" dostępni (kLANowy nie przeszkadzać) , niedostępni.
Ostatnia grupa dodatkowo sortowana jest na aktywnych lub nie. Wewn. grup alfabetycznie... Wszystko się zgadza na Twoim screenie
case
QUOTE(hao)
Case - wszystko jest w porządku...

jak najbardziej... BazylisZ twierdzi, ze jest inaczej [chyba, ze u niego rzeczywiscie wystepuje jakis problem z sortowaniem...]
Sija
u mnie czasami niewidoczni mieszaja sie z niedostepnymi

[update]
kiedy niewidoczny staje sie nedostepny zostaje na starym miejscu na liscie, i dopiero po otwarciu i zamknieciu okna konfiguracji, "wraca na miejsce" ;]
[/update]
case
QUOTE(BazylisZ)
u mnie czasami niewidoczni mieszaja sie z niedostepnymi :/

nie niewidoczni tylko aktywni :wink:
...racja, u mnie tez
Sija
QUOTE(case)
[...] nie niewidoczni tylko aktywni  :wink:
...racja, u mnie tez


nooo, chyba, ze tak tongue.gif
hao
Jego pozycja odświeży się również po wybraniu innej grupy kontaktów, lub gdy ktoś zmieni status... Po prostu lista musi zostać przesortowana
Sija
a lista nie moglaby sie odswiezac po zmianie statusu jakiegokolwiek kontaktu, zeby kontakty sie tak nie "mieszaly" ?
hao
QUOTE
lub gdy ktoś zmieni status...

Przecież to właśnie napisałem. Nie sortuje tylko, gdy kontakt przestanie być aktywny
Sija
QUOTE(hao)
[...] Nie sortuje tylko, gdy kontakt przestanie być aktywny


why?
shw
bo nie tongue.gif

a tak serio, bo raczej kontakt odochodzacy do nieaktywnych jest raczej malo wazny, wiec po kiego sortowac liste.
osobiscie pasuje i zawsze pasowalo mi sortowanie w k. mam sobie nieaktywnych i osoby, ktore zmienily aktywnosc.
jezeli ktos byl i jest nieaktywny - mam szybki dostep do opisu, jezeli zmienil na nieaktywny - to moge to zauwazyc.
wazniejsze sa jednakze aktywne kontakty.
hao
Dlatego, bo normalnie nie gapisz się przez cały dzień w okno Konnekta, tylko jest schowane w Tray'u. Aktywni pojawiają się i znikają najczęściej wtedy gdy okno jest schowane, w między czasie ktoś zmieni status i zdąży się przesortować... W Konnekcie unikałem nie potrzebnej pracy programu, gdy użytkownik nie robi nic aktywnie z jego oknem i chyba mi się udało i niech tak zostanie smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.