Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wlepKi
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Emotikony (kIEview)
tomaszmarek


wlepKi to lekko stuningowane emotki Ja2ger'a, dzięki wyrażeniom regularnym przy drobnej pomyłce takiej jak ":)))", także zobaczymy emotke, którą chcieliśmy zobaczyć. Mam nadzieje że zestawik się spodoba i zostanie przez was ciepło przyjęty. Komendy do danych emotek są proste a właściwie identyczne jak w gadu, więc używanie ich to sama przyjemność. Zestaw obejmuje najczęściej używane emotoikony podczas rozmowy. Serdecznie pozdrawiam mar3k.

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (wlepKi.zip) <--- wersja z jasną ramką

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (wlepKi_czarne.zip) <--- wersja z ramką ciemną
=Wodzu=
Bardzo fajny zestawik smile.gif A dało by się zrobić przeróbke dla ciemnych styli bo widać białe kontury?
tomaszmarek
QUOTE(=Wodzu= @ 29.06.2006 - 10:43) *

Bardzo fajny zestawik smile.gif A dało by się zrobić przeróbke dla ciemnych styli bo widać białe kontury?


Postaram się to dziś zrobić, zostaw numer gadu to Ci napisze jak zrobie smile.gif.

W pierwszym poście masz wersje z ciemną ramką.
=Wodzu=
Dzieki wielkie. Teraz wszytko gra biggrin.gif
tomaszmarek
Nie ma sprawy... biggrin.gif
keeveek
lepsze by były przezroczyste ramki ..
tomaszmarek
QUOTE(keeveek @ 29.06.2006 - 19:07) *

lepsze by były przezroczyste ramki ..


A no racja Panie Kev, zajme się Ty jutro. dziękuje za pomysł smile.gif. Pozdrawiam.
Hipoteza
Nie jestem pewna czy przezroczysta ramka bedzie lepsza. Wydaje mi się, ze caly urok tych wlepek polega na tym, ze wygladaja jak kartki z notesu. Dla mnie bomba
keeveek
chodzi o to żeby jedna wersja wlepek pasowała do każdego tła i żeby nie było widać niedoróbek przy "wycinaniu"
tomaszmarek
Oj... tongue.gif, napisałem ale nie podałem linka.
Spass
No ale linku do tematu z emotami Ja2gera nie podałeś w pierwszym poście, więc nie "denerwuj" się, że zrobił to sam Ja2ger...
tomaszmarek
A no... blush.gif
T O K E N
Ej nie pomyślałeś żeby jeszcze pare emot dodać do tego zestawu:P ?
Bardzo mi się podobają:D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.