Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zamiast linków mam okno z katalogiem konnekta
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
cviq
Od pewnego czasu mam taki problem, iż jak klikne na link zamiast strony otwiera mi sie zawartośc katalogu konnekt w zwykłym windowsowym okienku. Przeinstalowałem konnekta ale nic nie dało 8)... ma ktoś jakiś pomysł 8) ?
Hipoteza
Jak kliniesz każdy link? I czy chodzi Ci o link, którego ktoś Ci pchnie i masz go w oknie rozmowy? Nie kumam
cviq
no ktoś przysyla mi link w oknie rozmowy - klikam - i mam windowsowe okienko z wyświetleniem zawartosci C:\Program Files\Konnekt - :-/
wtyczka Linker też przestała mi działać... 8) klikam i nic się nie dzieje...
psota
Moze źle skonfigurowana domyślna przeglądarka?
Usuwałeś ostatnio jakąś?
cviq
nie usuwałem sad.gif mam 3 ... IE, FF, Opere9 ... 8)
Poncio
a ktora jest główna przegladarka??
cviq
Główną przeglądarką jest Firefox.

Przed chwilą odinstalowalem konnekta zupełnie. Zainstalowalem czystego. Nowy profil. Wysylam sobie link z innego numeru gg. Klikam - i zamiast strony w przeglądarce nadal mam okno z zawartoscią C:\program files\konnekt sad.gif(((((( ale bez sens 8) wkurza mnie to strasznie 8)
stryder
Miałem ten sam problem po zainstalowaniu Internet Explorera 7.0 Beta 3; usunięcie go zlikwidowało problem
zhvir
spróbuj najpierw ściągnąć programik defaultbrowser -> http://windowsxp.mvps.org/defaultbrowser.htm
i ustaw sobie domyślną przeglądarkę, potem powiedz czy pomogło
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.