Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: konekt, ale po co on powstał?
Konnekt | Forum > Offtopic > Hydepark
zlotowinfo
jest doskonały program miranda
na którym odpaliłem większość
światowych sieci komunikatorów
1. icq
2. polski GG
3. polski wpk
4. polski tlen
5. jabber
6. yahoo
7. netmeeting
8. microsoft networking

'1 i co więcej daje ten program?
'2 czy może używać wtyczek mirandy?
Lukas77
Odpowiem Ci tak:
1. Używałem mirandy tydzień i jak na razie nic nie może mnie do niej przekonać, częste zwisy itd.
2. Bardzo marna obsługa polskich sieci, jak dla mnie oczywiście.
3. Mało przyjazny interfejs Mirandy, konnekt pod tym względem bije Mirande na głowę.
4. Dlaczego ma nie być alternatywy dla użytkowników??? Są Linuxy BeOS'y i nikt nie zmusza ludzi do używania Windowsa, podobnie powinno być z komunikatorami.
5. Miranda coś ciężko się rozwija. O ile wtyczki są często aktualizowane i powstają nowe, to sam program bazowy nie poszedł od dawna nawet o krok do przodu.
6. O ile wiem (ale mogę się mylić) Miranda nie obsługuje szyfrowania.
7. Tak jak już mówiłem, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z konnekta, każdy może sobie wybrać. Tobie akurat nie leży konnekt a podoba Ci się Miranda, więc korzystaj z Mirandy, po co tu wchodzisz i przekonujesz "użytkowników Linuxa, że Windows jest lepszy".
8. Do mnie ten program nie trafia, cieszę się że jest Konnekt bo pewnie siedziałbym na GG.
zlotowinfo
QUOTE(Lukas77)
Odpowiem Ci tak:
7. Tak jak już mówiłem, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z konnekta, każdy może sobie wybrać. Tobie akurat nie leży konnekt a podoba Ci się Miranda, więc korzystaj z Mirandy, po co tu wchodzisz i przekonujesz \"użytkowników Linuxa, że Windows jest lepszy\".
siedziałbym na GG.


akurat takiej kwestii się spodziewałem
tak czy siak przyjrzę się programowi
case
QUOTE(Lukas77)
1. Używałem mirandy tydzień i jak na razie nic nie może mnie do niej przekonać, częste zwisy itd.

kwestia dobrej konfiguracji i dobrania odpowiednich wtyczek...
QUOTE(Lukas77)
2. Bardzo marna obsługa polskich sieci, jak dla mnie oczywiście.

podobnie jak punkt 1
QUOTE(Lukas77)
3. Mało przyjazny interfejs Mirandy, konnekt pod tym względem bije Mirande na głowę.

no, znowu musze sie powtorzyc: wtyczki, wtyczki, wtyczki :twisted:
[standardowy wyglad mirandy to nieporozumienie, masz racje :wink: ].
za pomoca pluginow da sie jednak cos wymodzic... wink.gif user posted image
QUOTE(Lukas77)
4. Dlaczego ma nie być alternatywy dla użytkowników??? Są Linuxy BeOS'y i nikt nie zmusza ludzi do używania Windowsa, podobnie powinno być z komunikatorami..

god damn right:D
QUOTE(Lukas77)
5. Miranda coś ciężko się rozwija. O ile wtyczki są często aktualizowane i powstają nowe, to sam program bazowy nie poszedł od dawna nawet o krok do przodu.

yyy, co 1-2 dni nowe [tzw. nocne] wersje mirandy do sciagniecia :wink:
QUOTE(Lukas77)
6. O ile wiem (ale mogę się mylić) Miranda nie obsługuje szyfrowania.

puki co nie... a czy ktos z tego kozysta? [np. nasz ssl tunnel powodowal spore probemy z utrzymaniem polaczenia gg (nie wiem jak teraz, ale nie kozystam z tej wtyczki tak czy tak)]
QUOTE(Lukas77)
7. Tak jak już mówiłem, nikt nikogo nie zmusza do korzystania z konnekta, każdy może sobie wybrać. Tobie akurat nie leży konnekt a podoba Ci się Miranda, więc korzystaj z Mirandy, po co tu wchodzisz i przekonujesz \"użytkowników Linuxa, że Windows jest lepszy\".

kwestia osobista wink.gif
QUOTE(Lukas77)
8. Do mnie ten program nie trafia, cieszę się że jest Konnekt bo pewnie siedziałbym na GG.

tak jak pkt. 7.
+++
...uzywam jej jednak tylko dlatego, bo K nie obsluguje tych wszystkich sieci, a z niektorych nie sposob zrezygnowac [przynajmniej dla mnie]
[mam nadzieje ze hao nie kaze nam na to dlugo czekac :twisted: :twisted: :twisted: ]
zlotowinfo
przy rejestracji podawałem numerki gg, wpk, tlen, icq
sądziłem że ten program wreszcie używa coś więcej niż samo gg
hao
niestety, JESZCZE nie smile.gif
Ludwik
Swoją droga na forum pole do wpisania nazwy WPKontakt powinno zostać zamienione na Jabbera. Konnekt ma wkrótce go obsługiwać, a WPK to wkońcu tylko jeden z wielu serwerów Jabberowych.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.