Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Enemy Territory Theme
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Okno rozmowy (kIEView)
VoYtHAs
Witam,

Jest to mój pierwszy theme. Ogółem nie wiedziałem jak wyglądają Wasze, więc zrobiłem ten mój (przerobiłem prawie doszczętnie jakiś dostępny styl)... i padłem gdy zobaczyłem stworzone przez Was... Zorientowałem się, że zrobiłem syf. Ale mimo wszystko może znajdzie się jakiś fan ET któremu spodoba się ten theme. W sumie aż wstyd mi go dawać, ale może w przyszłości się rozkręcę. No cóż to koniec koniec prologu czas na plik... Tylko proszę się wstrzymać z przekleństwami.

Załączniki

Danny
//Nie cytować ostatniego posta!
No brawo, Twój pierwszy temacik.. Ja na razie próbuje ale nie wiem jeszcze jak sie zabrać za to. A może ktoś lubi prostotę? bo czasem wyrąbany w kosmos temacik jest bezużyteczny bo za dużo pierdółek itd...

Życze sukcesów biggrin.gif
saCOOL
Ładny styl biggrin.gif ale powiedzcie mi, czy naprawdę używacie takiego ogromniastego okna rozmowy? :>
kyra
5+ za pomysł, ja się ograniczyłam jedynie do wyciągnięcia z plików gry loga ET i wrzucenia go w tło okna rozmów chłopaków z klanu i było git, ale te flagi to rewelka biggrin.gif brawoooo
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.