Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K wiesza sie przy przeladowaniu...
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
piotr.ek
Otoz sciagnalem najnowsza wersje i pojawil sie taki oto problem: wchodze w okienko 'wtyczki', zaznaczam/odznaczam ktoras z nich i K chce sie przeladowac. Pozwalam mu na to i od tego momentu mozliwe sa dwa scenariusze: 1) K wykonuje nieprawidlowa operacje, lecz mimo to ucruchamia sie sam ponownie i zmiany dokonane w oknie 'wtyczki' sa zapamietane, 2) komp wiesza sie calkowicie (nawet kursorem ruszac sie nie da - 'pomaga' tylko reset z obudowy)... System to win98se, jakby co.

Ps. witam wszystkich po przerwie smile.gif
hao
Ehhh, wkurza mnie już ten w98 smile.gif

U Ciebie rozwiązaniem byłoby NIE restartowanie po zmianach w oknie wtyczek. A dokładniej nie automatyczne.
Wybierasz wtyczki, dajesz ok, na pytanie czy restartować klikasz [nie] i dopiero ręcznie zamykasz program i uruchamiasz go ponownie...

Błąd może nadal wystąpić, ale ustawienia powinny się zapisać no i może uchroni to Ciebie przed zwieszką smile.gif
piotr.ek
Hehe, no mnie win98 tez denerwuje, ale na xp czy 2k przejsc niestety nie moge... A wracajac do tematu - K wiesza sie rowniez przy wylaczaniu (prawym na ikonke w trayu i 'zamknij'), czego przed chwila doswiadczylem - efekt - reset z pudla...
PrEzEs
Otoz w pracy przychodzi mi takze pracowac na Windowsie 98 i przy kazdym zamknieciu nowej wersji konnekta - czy to automatyczna aktualizacja czy moje zamkniecie systemu, czy tez zamkniecie samego programu poprzez "zakoncz" nastepuje radosny "zwis" konnekta z komunikatem :

KONNEKT wykonał nieprawidłowe polecenie w
module <nieznany> przy 0000:00000026.
Rejestry:
EAX=00fd7d9c CS=0167 EIP=00000026 EFLGS=00010283
EBX=00fd64a8 SS=016f ESP=0067ee84 EBP=0067ef48
ECX=00fd5810 DS=016f ESI=00fd6b2c FS=7a87
EDX=00000015 ES=016f EDI=00fd6b24 GS=0000
Bajtów w CS:EIP:
0f 0d 6f ef 00 f0 6f ef 00 f0 6f ef 00 f0 6f ef
Stos:
014d3b0a 00000001 00fd7f80 00fd6b2c 0067eef8 014e7088 00000000 014d6d96 00fd6b90 00fd6b90 00fd64a8 014d6d8d 00fd6b20 00fd64a8 00fd4220 00fd7f80

Zaznaczam ze w wersji poprzedniej (bodajze 98) to sie nie dzialo...
Jakies sugestie ?
Puma
Całe szczęście że już mam XP bo bym zawału dostał laugh.gif
SandmmaN
QUOTE(piotr.ek)
Hehe, no mnie win98 tez denerwuje, ale na xp czy 2k przejsc niestety nie moge... A wracajac do tematu - K wiesza sie rowniez przy wylaczaniu (prawym na ikonke w trayu i 'zamknij'), czego przed chwila doswiadczylem - efekt - reset z pudla...

Rozpoznaje to jako ten sam problem, o którym mowa jest w tym wątku:
http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic....=844&highlight=
U mnie freeze jest identyczny (ewentualnie wykonanie nieprawidłowej operacj, ale na ogoł zwis :/). Zaraz obadam czy wywalić trzeba Ere omnixowa, czy ta ktora byla od poczatku i czy faktycznie cos daje samo usunięcie skryptów...

edit: Po usunięciu plików dot. bramki Ery (konkretnie: eraomnix.xml) K zachowuje sie u mnie poprawnie.
PrEzEs
Dzieki za rade - w poniedzialek jak bede mial okazje usiasc znowu przy tym nieszczesnym Win98 to sprawdze.
PrEzEs
Sprawdzilem w pracy i potwierdzam - po usunieciu skryptu odpowiedzialnego za ere - eraomnix.xml konnekt (wer. 99) przestal sie wieszac pod Winda 98.
shw
jeszcze tylko napiszcie czy jestescie zarejestrowani w erze omnix czy nie ?
Sahasrara
Miałem to samo co koledzy wyżej i użyłem tego samego sposobu. Nie byłem zarejestrowany.
SandmmaN
QUOTE(shw)
jeszcze tylko napiszcie czy jestescie zarejestrowani w erze omnix czy nie ?

Korzystam z podstawowej bramki Ery i jestem zarejestrowany na nr kom.
shw
w sumie to jest dziwne - ja mam zawsze napierdolone w kompie, w konnekcie uruchomione wtyczki rozne - te co powoduja problemy tez (kbot np.) i wogole i konnekt dziala mi praktycznie bezproblemowo od kiedy go uzywam (czyli od kolo wrzesnia). gg zapomialem jak wyglada, bo w miedzyczasie nie bylem zmuszony korzystac.
myslalem ze problem z bramka jest, jezeli ktos nie jest zarejestrowany, a tu jednak nie... to ja juz nie mam pomyslu... mi dziala ok (rejestr na kom)
hao
Problem z bramką objawia się tylko na Win98. Najwidoczniej powodem był błąd w XMLu. Nowa wersja jest na kUpdate...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.