Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Reset wszystkich ustawień i zniknięcie listy kontaktów
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
W4v3
Nie dalej jak tydzień temu konnekt po twardym resecie komputera zmienił mi wszystkie ustawienia na domyślne (pół godziny przywracałem spowrotem poprzedni stan), dzisiaj (również po nagłym wyłączeniu) zniknęła mi cała lista kontaktów (co dziwne, tylko gg i checky)! Zaraz mnie szlag jasny trafi, gdybym w kwietniu nie zrobił backupa listy, ponad 1000 potrzebnych mi numerów poszło by się kochać.

Proszę o wskazówki jak zapobiec takim wyczynom konnekta, jeżeli się nie da - będę zmuszony zmienić komuniaktor. Nagłe resety komputera nie zależą przecież odemnie (przerwy w dostawie prądu, błędne działanie windowsa etc.).
psota
http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=5169
Tam jest "Przeciwdziałanie" smile.gif
Aule
Trzeba robić backupy. Juz dwa razy uzupełniałem listę kontaktów z historii, bo K nie zapisał całej listy podczas wyłączania, które zapewne zostało brutalnie przerwane wink.gif Autor wtyczki umożliwiającej robienie backupów sam backupów nie robił, co za ironia losu wink.gif
ved
Zapis listy kontaktow do serwera z GG , do pliku z checky, to chyba oczywiste!
Pozostale kontakty miales automatycznie na serwerze dlatego nie zaginely.

W przyszlosci zapoznaj sie z wtyczka exPIMP i uzywaj:))
Aule
exPIMP nie robi automatycznych backupów, lepiej skorzystać ze skryptu checky'ego, albo z K+'a.
W4v3
W jakich plikach zapisywane są aktualna lista kontaktów i ustawienia?
@ndy
cnt.dtb - kontakty
cfg.dtb - ustawienia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.