Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Problem z wtyczka SMS
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
Grzesiu
Kiedy mam ja wlaczona, to przy zamykaniu konnecta wyskakuje mi blad - wykonano nieprawidlowa operacje w module <nieznany>. sad.gif Kiedy wylacze ta wtyczka wszystko dziala bez zarzutu; no poza tym ze nie moge wyslac sms'ow. Mam winde 98SE, system jest swierzy.
hao
Nawet na XP zauważyłem z nią problemy w pewnych dziwnych sytuacjach... Pójdzie do sprawdzenia. Ale dopiero jak wrócę z nad morza biggrin.gif
SandmmaN
U mnie tez występuje identyczny problem (chwilowo jestem zmuszony do siedzenia na win98se). W najlepszym wypadku występuje komunikat "Program wykonal nieprawidlowa operacje...." przy zamykaniu Konnekta. Na ogół jednak zamknięcie K'a z aktywna wtyczka sms.dll powoduje "freeze" systemu i pozostaje mi tylko "twardy" reset komputera :/
Narazie zatem posiedze na X.98 bo Konnekt bez wysylania smsów troche traci na wartosci... sad.gif
Grzesiu
Chyba cos wyczarowalem smile.gif
Z katalogu /sms/ zaczalem pokolei usuwac pliki odpowiedzialne za poszczegolne bramki i wyszlo, ze blad powoduje bramka Ery tongue.gif Usunolem te pliki i teraz programik chodzi bez problemu smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif
SandmmaN
QUOTE(Grzesiu)
Chyba cos wyczarowalem smile.gif
Z katalogu /sms/ zaczalem pokolei usuwac pliki odpowiedzialne za poszczegolne bramki i wyszlo, ze blad powoduje bramka Ery  tongue.gif Usunolem te pliki i teraz programik chodzi bez problemu smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif

U mnie również to przynosi pozytywny rezultat i K po usunięciu plików dot. bramki Ery (konkretnie: eraomnix.xml) zachowuje sie poprawnie smile.gif
Lukas77
A u mnie jest tak:

Przy bramce EraOmnix:
user posted image


A przy Era podstawowa:
'Błąd podczas wysyłania wiadomości'
Przywróciłem stare skrypty i jest to samo, może nowy silnik lua coś miesza?
[/url]
misiu98
Czyli generalnie wychodzi to, co już wcześniej pisałem (gdzieś-tam, nie moge znaleźć wątku :/) a' propos bramki ery... widać nikt nie wziął sobie do serca moich uwag :twisted:
a tak na poważnie, to u mnie też wywalenie ery pomaga (w98SE); zaś co do samej ery, to jak dla mnie - przesadzili co-nieco :/
Lukas77
No wiec co jest z ta bramką Omnix? Czy tylko u mnie wyskakuje ten błąd czy szlag trafił obsługę bramki Omnix w konnekcie? Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć? Najlepiej jakby zrobił to Bóg....
hao
Przerobię te skrypty na wersję "skryptową" o której piszą na stronie Ery to może nie będzie żadnych problemów...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.