Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: K.Notify pack by manieKMP
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Powiadomienia (K.Notify)
manieKMP
Wykonałem dziś kolejne style do K.Notify, tym razem jest ich 7, by nie wprowadzać każdego oddzielnie, jeśli się komuś spodoba któryś to poprostu reszte wywali i zostawi ten jeden lub więcej.




Od lewego górnego zaczynając, to:
-BlackSnake
-Polipos
-MasKa
-Żarówa
-Krople
-KdeNNEKT: w wersji czerwonej i mono (na zdjęciu red)
-Metalwater

Mam nadzieję, że się spodobają i życzę miłego użytkowania smile.gif

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (knotify_pack_by_manieKMP.zip)

//MINIATURKI!
VoYtHAs
MasKa nawet fajna... Lekko sobie ulepszę i będzie naisu. Moim zdaniem na żarówka nie potrzebna... Bo jeśli np. kRSS pokaże błąd, to ta żarówka będzie okropnie wielka. Ale nie każdy ma kRSS i nie każdy ma błędy smile.gif. Ale i tak żarówka mimo wszystko ogromna jest. Ale i tak dzięki za Twoją pracę. Doceniam to.

Pozdrawiam.
Hipoteza
BlackSnake i Metalwather- świetne, trudno mi powiedzieć które lepsze tongue.gif Jedno i drugie całkiem nieźle, choć w nieco inny sposób gra się z moim pulpitem, więc... hm... Ale na początek chyba jednak przysposobię sobie ten drugi...
A tak na marginesie, bo na razie nie mogę się jeszcze zebrać, żeby się za to zabrać... Nie myślałeś o tym, żeby zrobić jakiś ze świetnym kosmatym pająkiem? blush.gif
manieKMP
Hipoteza. Nie myślałem o pająkach, ale mogę kilka zrobić. Mam nadzieję, że nie będę miał problemów z oswojeniem się z nimi wink.gif. Wykonam pare, z tymi kosmatymi to chodzi o tarantulki?

VoYtHAs. No żarówa trochę za duża jest, ale trudno takiego infa nie zauważyć wink.gif (wyskoczy taka i odrazu wiadomo, że się coś dzieje biggrin.gif), dedykuje ją wszystkim, którzy są tak bardzo zajęci, że nie dostrzegają infa. Poza tym miałem w planie ją zmniejszyć, ale doszedłem do wniosku, że nie wiele to zmieni no i piksy będą bardziej widoczne przy większym rozciągnięciu. Dzięki za opinię. Pozdrawiam
Hipoteza
No mogą być tarantulki, mogą być ptaszniki, albo coś gdzieś w podobnym stylu tongue.gif
manieKMP
Zrobiłem, tylko teraz trzeba poczekać na zatwierdzenie. Jest ich piątka, mam nadzieję, że się spodobają. Temat "Pająki K.notify". Jak się ukażą to napisz swoją opinię. Pozdrawiam
Hipoteza
Dzięki smile.gif Zatem czekam z niecierpliwością biggrin.gif
Hipoteza
Pająki pająkami - nie mogę się doczekać, ale póki co pomyślałam, że mogę spróbować zrobić coś sama, żeby mi się grało ze stylem konnekta, co to go sobie ostatnio zmieniłam... I co? Kupa. Przecież nie mogę prosić co chwilę, żeby ktoś zrobił coś specjalnie dla mnie, a poza tym mogłabym się przecież czegoś nauczyć, nie? Ze stylami css jakoś sobie już radzę ( właściwie z jednym, który od czasu do czasu nieco przerabiam i jest git tongue.gif )

Z przerobieniem K.Notify też pewnie nie byłoby problemu, tylko że kurde właśnie jest... Znaczy jak/w czym/z czym/bez czego mam zrobić "gadżet.png" (który się pewnie jakoś konkretnie nazywa, ale nawet tego nie wiem-wstyd się przyznać wacko.gif ), żeby hulało jak trzeba- czyli np. żeby zamiast wężowej głowy było coś innego (bo na razie coś nie bardzo chce działać)

I coś jakoś nie mogę znaleźć jak do tego dojść, więc... Nie mi to ktoś wytłumaczy jak ułomkowi, albo odeśle gdzieś, jesli było to na forum, a nie znalazłam, albo gdzieś skąd moge się tego dowiedzieć...plizzzz
zhvir
po pierwsze przeglądać inne style po drugie przeglądać jeszcze więcej styli i metodą prób i błędów na pewno dojdziesz po jakimś czasie do wiedzy tajemnej ;) a tym przerobionym css to mogłabyś się pochwalić :)
manieKMP
No cóż, pewnie przydało się stworzenie dodatkowego (pod)działu na forum lub w faq.konekkt.info tutoriali w takich sprawach z opisem krok po kroku jak stworzyć tło/styl/nowy wygląd do każdego z możliwych elementów - włączając w to pliki css, xml, ini (czyli do K.Style, K.Notify, TłoK itd. itp.). Każdemu by się coś takiego pewnie przydało, a napewno tym, którzy dopiero zaczynają i mają z tym problem.
Hipoteza: co do tej proźby, to zhvir ma rację, ja do tego swoje trzy grosze dorzucę:
1. Pomysł smile.gif
2. Program do grafiki rastrowej np. Photoshop, PaintShopPro, GIMP itp. (te są chyba najpopularniejsze z czego ostatni jest darmowy)
3. Plik graficzny/tapeta/screen z czegoś w postaci jpg, png, gif itd. (obojętne z jakim rozszerzeniem i tak w zasadzie można grafę potem zapisać w innym formacie) i go przerobić (można też samemu jakąś grafę na tło wykonać, ale to może sprawić problem [ważne też są wymiary])
4. Zapożyczyć ini-ka z innego stylu (wiadomo chyba co w nim jest, jak nie to otworzyć w np. notatniku i zobaczyć) i go "przekonfigurować" metodą prób i błędów do tła/grafiki jaką się stworzyło.
5. Cieszyć się z artu jaki się wykonało biggrin.gif.
Więcej/bardziej szczegółwo tu nie napisze bo jak bym zaczął to by się felieton lub coś w tym stylu zrobił (chyba nie potrafie pisać zwięźle wink.gif).
Jak taki (pod)dział na formu by powstał (np. w dziale wygląd to mogę tutorialik wykonać, przynajmniej z K.Notify)
Pozdrawiam

PS. Pajączki już są smile.gif wink.gif
Hipoteza
zhvir: Pochwalić się, czemu nie? Ale właśnie chciałam zrobić wszystko, żeby był cały "komplecik", tylko nad tym K.Notify się męczę wacko.gif . Się zaparłam kurcze i prędzej szczezne niż się poddam tongue.gif ... chyba... I jak mi się w końcu uda to zrobić, to się pochwalę myślę smile.gif

Jeśli chodzi o resztę podpowiedzi, to właśnie przeglądam te style i kombinuję i od metody prob i błędów już mnie krew zalewa... ale co tam, może w końcu się uda wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.