Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Skorki
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Krizz
przejrzalem ten dzial do 8 strony i po tematach nic mi nie wpadlo w lapy zeby poczytac..

sprawa ma sie tak, czy jest w ogole mozliwosc i czy jest w planach wprowadzenie skorek do konnekta? mi akurat nie chodzi o to zeby miec jakas full wypas skorke tylko zeby zintegrowac komunikator z pulpitem zeby wszystko ladnie wygladalo.. wystarczyloby wywalic ramke od konnekta, dolne ikonki zastapic jedna (ktora moznaby wybrac, w zaleznosci od dizajnu systemu, jednym slowem zeby nie byla ustawiona na sztywno) ktora po kliknieciu wyswietli wszystkie ikonki z dolnego paska konnekta.. i to chyba wszystko.. tloK jest wiec integracja z pulpitem bedzie bezproblemowa tylko to fakin okno :/

lubie konnekta, przywiazalem sie do niego.. wczesniej uzywalem gg (shame on me), pozniej chwile mirande ale nie bylo wtedy mozliwosci wyswietlania statusow opisowych przy kontaktach jedynie w baloniku co mnie od niej odrzucilo.. takze zostal konnekt ale jedyna rzecz ktorej mi w nim brakuje to wlasnie skorki, w mirandzie, w tlenie da sie to zrobic, moze tutaj tez? unsure.gif
dulek000
Aktualnie nie da się tego zrobić. Propozycja jest w wishliście.
Krizz
nie da sie tego zrobic bo nie ma osoby ktora chcialaby sie za to wziac czy z innych wzgledow? kurcze wielka szkoda :/ ale moze kiedys..
dulek000
No nikt aktualnie nie zgłaszał chęci zajęcia się tym, choć to prawdopodobnie możliwe.
Abraxas
Ktoś już nad tym siedział, nawet wyszła jakaś wersja pre-alpha, ale od dłuższego czasu nie ma wieści z frontu.
skolima
Nie, skorki nie są planowane.

Skórki - możliwe, jak któryś programista się za nie weźmie. Na razie oprócz wzmiankowanego już tłoka nikt nie wykazywał działań w tym kierunku.
Krizz
@psota

obczytalem tamten topic, dzieki, fajnie ze ktos sie za to wzial a niefajnie ze zaprzestal bo konnekt bez skinow znacznie utrudnia dizajn systemu :/

@skolima

nie korzystam z polskich znakow dialektycznych bo jestem nieuk a do tego len, wybaczysz?
dulek000
Krizz: Utrudnia dizajn systemu? Przecież Konnekt korzysta ze stylu windowsa…
Krizz
ale szara ramka pozostaje szara ramka ktora niestety widac i nie jest to zbyt fajne.. dlatego gdybym tylko mial jakas mozliwosc to wywalilbym te ramke i zostawil sama liste kontaktow z tloKiem w tle.. no i jakis przycisk ktory wywolywalby dolne ikonki konnekta, nic wiecej mi nie potrzeba smile.gif

ja nie uzywam windowsblinds ktory zmienia wszystko, korzystam z vs'ow ktore nie robia bajzlu w systemie..
jiobel.
Przecież VS i Blinds robią prawie to samo? :-s

A i cieszę się – że Konnekt jest taki, jak reszta systemu. Mam dość zupełnie innego wyglądu każdej aplikacji… :-/
Krizz
@jiobel

wb i vs prawie to samo? no tak.. prawie robi wielka roznice ;P nie powiedzialbym ze prawie to samo, ale to akurat nie jest problemem na ten temat

ja mam zle doswiadczenia z windows blinds i z kazdymi aplikacjami grzebiacymi w shellu.. do gustu przypadl mi jedynie litestep, jest piekny, tylko poruszanie sie po zlitestep'owanym systemie jest nieco uciazliwe, a ja na tym komputerze glownie pracuje i przeszkadza mi to :/

konnekt jest taki jak reszta systemu, spoko, ale tylko gora od konnekta jest taka sama, reszta pozostaje bez zmian sad.gif ja tez nie lubie bajzlu typu niebieska tapeta, zolty pasek, czerwona skorka od komunikatora, rozowy winamp itd.. dlatego pozbawienie konnekta tej ramki byloby bardzo dobrym posunieciem w tym kierunku tongue.gif

@skolima

kliknalem w link w twoim podpisie, co ty na tym uam studiujesz ze sie tak czepiasz kresek kolo literek? :S
Poncio
hmn.... skorki do konnekta....biggrin.gif moim zdaniem sa one niepotrzebne,,,,...biggrin.gif
uzywalem StyleXP,WB i obecnie siedze na Crystal Clear smiana jest obramowania calego konnekta biggrin.gif nawet dobrze ze nie ma skorek konnekt musi sie czym wyrozniac;D Tłok w zupelnosci starcza:D
Krizz
kazdy lubi inne rzeczy, jedni kochaja domyslny styl luna xp inni co innego, jedni uzywaja pozerajace pamiec shell'e inni nie, kazdy ma swoj punkt widzenia i swoje potrzeby, ja spytalem i przedstawilem problem.. a jesli nie chcesz skorki to nie zainstalujesz wtyczki, prosta sprawa, myslisz ze wszyscy z wszystkich wtyczek korzystaja?
@ndy
QUOTE(Poncio)
hmn.... skorki do konnekta....biggrin.gif moim zdaniem sa one niepotrzebne,,,,...biggrin.gif
uzywalem StyleXP,WB i obecnie siedze na Crystal Clear smiana jest obramowania calego konnekta biggrin.gif nawet dobrze ze nie ma skorek konnekt musi sie czym wyrozniac;D Tłok w zupelnosci starcza:D


To że Tobie nie potrzeba takiego ficzera to nie znaczy że on jest w ogóle niepotrzebny. IMHO im bardziej będzie można konnekta dostosować do swoich potrzeb tym lepiej.
sasquacz
zamienilem konnekta na mirande tylko z tego powodu - wyglad. po prostu nie pasowal mi do reszty :] konnekt jest dla mnie o wiele przyjemniejszy w obsludze i jesli sie kiedys doczekam pelnej konfigurowalnosci wygladu, jak w mirandzie, to na pewno do niego wroce
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.