Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: problem z linkiem do nr gg na stronie
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > GG
didos
mam problem mianowicie np. wchodze sobie na taka strone http://allegro.pl/my_page.php?uid=2430785
i klikam na sloneczko od gg po czym cche zaczac rozmowe tylko ze wyskakuje mi blad ze zaden program nie obsluguje parametru gg czy cos takiego , jak to naprawic zeby na konnekcie mozna bylo rozmawiac bo jak narazie sie nie da .


uzytkownik firefoxa
NerII
odpal jeszcze raz installke konnekta
piotr.ek
NerII - na dluzsza mete zadne to rozwiazanie - raz jeszcze prosze wiec autora programu (albo wtyczkopisarza - moze w kDodatkach by to dodac?) o przycisk gdzies w konfiguracji umozliwiajacy powiazanie Konnekta z takimi linkami. Prosze ladnie i nie pamietam juz, ktory raz sad.gif
lukaszgl
piotr.ek czy czasem nie chodzi Ci o to --> klik
piotr.ek
Nie, bo to nie jest cos, co masz w Konnekcie pod jednym kliknieciem (a tak to zwykle wyglada). Didos nie pytalby tutaj, gdyby jedna z prosb (a nie prosze przeciez o obsluge tostera) zostala spelniona.

Ps. moj Konnekt tez nie reaguje na klikniecia w linki na stronach, ale ja jestem cierpliwy...
manieKMP
No ale z tego co napisał didos, wnioskuje że chodzi właśnie o to do czego odlinkował lukaszql. Tam jest wypisane co trzeba wykonać by takie linki do nr. GG konnekt obsługiwał, więc nie wiem w czym problem (????). No i to nie jest w konnekt' cie, tylko w rejestrze (dodane/zmodyfikowane odpowiednie klucze i wartości). Po zastosowaniu się do porady z linku w poscie lukaszql' a powinno pomóc, ja dodatkowo mogę odesłać do http://www.konnekt.info/forum/index.php?showtopic=7198, tam jest też podany sposób na ten problem (linki do nr. GG, działające w konnekt' cie). Pozdrawiam.

EDIT: Po wykonaniu tych czynności jest potwierdzenie od konnekta czy chcę dodać osobę do listy, zatwierdzam i otwiera się okno rozmowy (przed tym może się pokazać okienko przglądarki związane z chęcią odpalenia zewnętrznego programu, czyli komunikatora).
zhvir
QUOTE(piotr.ek @ 9.07.2006 - 19:36) *
raz jeszcze prosze wiec autora programu (albo wtyczkopisarza - moze w kDodatkach by to dodac?) o przycisk gdzies w konfiguracji umozliwiajacy powiazanie Konnekta z takimi linkami.

+1
didos
a mam jeszcze pytanie , powiedzmy szukam jakąś osobę to czy musze ja od razu dodawac do listy kontaktow aby z nia pogadac ? bo to troche bez sensu tez jest ... jak chce zapytac kogos z allegro o jakis przedmiot to musze kaza osobe dodawac z osobna do kontaktow bo inaczej sie nie da zapytac , a potem musze sie meczyc z usuwaniem ich .
zhvir
jeśli dodajesz przez "Dodaj kontakt" w menu kontaktów to na dole jest opcja "Usuń kontakt po zamknięciu programu"

edit: u mnie dodając kontakt przez link na stronie www ta opcja jest domyślnie zaznaczona nowy numer jest dodawany do grupy "Spoza listy" więc nie widzę żadnego problemu... po restarcie konekta takie numery będą usuwane... aczkolwiek miło by było gdyby do tego okienka potwierdzającego dodanie kontaktu otwieranego po kliknięciu na link została dodana opcja wyboru czy dodać kontakt tymczasowo czy na stałe smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.