Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wlasna siec
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie wtyczek
Mucha
Napisalem sobie wtyczke ktora odbiera mi maila, wysylam wiadomosc do kontaktu ktorego "UID" jest adresem e-mail nadawcy. Korzystam z sieci NET_EMAIL. I tu cztery pytania:
1. Jak w "wiecej"->Dane osobowe->Siec dodac ta siec? Bo jak sie zmieni cokolwiek (np. nazwe wyswietlana) to kontakt automatycznie zostaje przydzielony do "bez sieci" i traci swoj "UID"
EDIT2
To takze juz rozwiazalem:
CODE
    IM_PLUG_TYPE: ret := ...or IMT_NET;   // przedtem bylo IMT_ALL i nie dzialalo, trzeba bylo wypisac po kolei i dodac IMT_NET

2. Jak zrobic zeby po kliknieciu na kontakt z mojej sieci otworzylo sie automatycznie okno rozmowy?
EDIT
nr 2 juz wiem:
CODE
IM_PLUG_TYPE: ret := ...or IMT_MSGUI;
//...
    IM_PLUG_NETNAME: ret := Integer(PChar('Poczta')); // Nazwa obsługiwanej sieci (o ile jakąś sieć obsługuje)
    IM_PLUG_NETSHORTNAME: ret := Integer(PChar('Poczta'));
    IM_PLUG_UIDNAME: ret := integer(PChar('E-mail'));

3. Czy da sie zmienic ikonke przychodzacej wiadomosci na ikonke maila?
4. Jaki ma numer ikonka siec NET_EMAIL (13) w historii oraz w "wiecej"?
EDIT3
CODE
UIIcon(IT_LOGO , NET_EMAIL , 0 , 0); //zwraca id ikonki, na to pytanie tez sobie sam odpowiedzialem, zostalo ostatnie
rav_
Ponawiam pytanie odnośnie nr.4
Wie ktoś??
winthux
a z listy ikon nie da się odczytać?
Mucha
Nie, bo ta ikonka nie jest zarejestrowana.
CODE
UIIcon(IT_LOGO , NET_EMAIL, 0,0)
To zwroci id ikonki (w tym wypadku logo sieci czyli to co w "wiecej"). Co do ikonki w histori to (pisze z pamieci, moze byc zle):
CODE
UIIcon(IT_MESSAGE , NET_EMAIL, MT_MESSAGE,0)

PS Ciekawe ze na moj post nikt nie odpisal... Pytanie 3 wciaz aktualne
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.