Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: icon??
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
goralek
Witam,
Problem nastepujac:
chcialbym sobie edytowac ikonki z kPilot2 - takie zielone tongue.gif
no ale sek w tym ze niegdzie nie moge ich znalesc...
sciagnalem z konnekt.info/ikony i stye - ikony do wtyczki ale strasznie mi sie nie podobaja:/
wiec skoro nie moglem w zadnym katalogu znalesc tamtych to wpisalem w start/wyszukaj nazwe tych ikon ktore sciagnalem z konnekt.info [icon_1/2/3 itd] z mysal ze moze sie uda - niestety
teraz pytanko:
gdzie je znajde bo naprawde nie pasuje mi ich zielony kolor:/ (musza byc czarne albo szare)

Tak przy okazji - bo po co nowy temat smile.gif
jak ustawic w tabletKe zeby mi zakladki nie zmienialy sie podczas rozmowy (pisze sobie z kims i nagle ktos inny do mnie pisze i przelacza mi sie okno na ta druga osobe i czasem wysylam do niej czesc tekstu ktora mialka byc wyslana do tej pierwszej osoby)

Z gory dzieki za czas

Pozdrawiam
zhvir
co do drugiej części pytania czyli o tabletKe to ten temat był wałkowany wiele razy i wystarczyło przeczytać pierwszego początkowego posta w temacie tabletKi... oczom twym dane by było zobaczyć taki tekst:

Znane błędy:
* Po otrzymaniu wiadomości automatycznie przeskakuje na tab danego rozmówcy - ustawić Konfiguracja->Interfejs->Wiadomości->Automatyczne otwieranie okien po nadejściu wiadomości->Wyłączone
ved
kPilot - znajdz gotowy styl kStyle, ktory ma swoje ikony do kPilota, znajdz folderze stylu plik .theme bodajze, skopiuj sobie czesc do kPilota, wklej w swoj aktualny uzywany styl, jak rowniez ikonki z tego znalezionego stylu, potem wystarczy podmienic ikony.
goralek
ehh... no moj blad teraz zauwazylem poprostu nie czytalem nic o tabletce:(
ale to tylko dlatego sie zapytalem o to bo przy okazji:) bo tak na serio to ten drugi problem mnie bardziej denerwuje
P.S dzieki Zhvir za pomoc - nastepnym razem przed zadaniem glupiego pytania poczytam tongue.gif



///Edit
Ved - wielkie dzieki pomoglo
ikonki kpilota sa dostepne w ikonkach "s.a0x_09m" ktore znalazlem na tym forum smile.gif
jakby ktos chcial tworzyc te ikonki albo mial podobny problem to ikonki te nosza nazwy:
kpilot2_x gdzie x = od 1 do 7

Pozdrawiam i dzieki za szybka pomoc:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.