Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: czarne kwadraty na liscie kontaktow
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Daniel125
od pewnego czasu zaczely mi sie pojawiac takie czarne kwadraty po prawej stronie kontaktu na liscie. dzieje sie tak, gdy do jakiejs zakladki (grupy) dodam nowy kontakt lub przeniose z innej zakladki do innej (w tym wypadku pomaga przeniesienie do poprzedniej zakladki).

zalaczam screena

Załączniki

cortez91
tez mam ten problem sad.gif a ze jestem pedantem to strasznie tego nie lubię wink.gif
Daniel125
prosze tylko o to, jaka wtyczka to powoduje. usune ja i po problemie.
cortez91
Sam nie wiem sad.gif jeśli chodzi o moja pierwsza odp to ja wtedy dramatyzowałem a nie dawalem odpowiedz wink.gif Wg mnie nie chodzi o wtyczke TłoK bo jak ja wyłączysz to czarne kwadraty przekształcaja sie w przezroczyste sad.gif Tez czekam na odpowiedz kogos kto sie zna :>
Daniel125
obczailem... wina nowego kZmieniacza

EDIT: ale ja go chce miec! jakies propozycje?
lukaszgl
Pytałem o ten problem jakiś czas temu, zerknijcie tutaj
Daniel125
tam jest napisane, ze to wina sprzataczki. fakt, jak wylacze, to jest ok. wylacze kzmieniacza nowego - tez ok. chyba te wtyczki sie gryza?

EDIT: wystarczy wylaczyc zmiane statusu w osobnym toolbarze. da sie ten blad poprawic?
cortez91
Obie wtyczki są dobre więc żal mi ich wyłączać. A jak kogoś naprawde gryzą te kwadraty to niech lepiej wyłączy wtyczke SprzątaczK bo jest mniej potrzebna :>

P.S: po wyłączeniu SprzątaczKa problem nie znika ;] - zamiast kwadratów są końcówki opisów wink.gif
Mar&kos
Mnie się robi wszystko na czarno, cały komunikator i musze go restartować.
Daniel125
a moze sie tu ktos z autorow tych wtyczek wypowiedziec?
cortez91
Autorem wtyczki jest Olórin wiec... czekamy na niego jak Konnekt na wersje 0.7 wink.gif
zhvir
ten problem poziomego paska przesuwania i czarnych pól był już kiedyś dyskutowany i z tego co wiem nikt nie potrafi namierzyć co jest winne
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.