Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Opisy i ich wyswietlanie
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
bobo
Aktualnie skasowalem juz gg ale brakuje mi jednego, otoz wtedy widzialem opisy ludzi jak byly malymi literkami napisane pod ich nickami, to bylo fajne... tu tez by sie przydalo
Olórin
...ile razy było to omawiane...jest taka funkcja jak Szukaj!!!!

ps. witam po ponad tygodniowej nieobecności :]
bobo
no OK, dopiero co zainstalowalem konekta, pierwsze co mi przyszlo na mysl to napisac o tym, nie chcialo mis ei calego forum przeszukiwac, i nadal mi sie nie chce, zapewne odpowiedz jest krotka, wiec jesli mozna.... smile.gif
Olórin
QUOTE(bobo)
no OK, dopiero co zainstalowalem konekta, pierwsze co mi przyszlo na mysl to napisac o tym, nie chcialo mis ei calego forum przeszukiwac, i nadal mi sie nie chce, zapewne odpowiedz jest krotka, wiec jesli mozna.... smile.gif

....
QUOTE(Olórin)
mam dla ciebie propozycje.... spójż w górę....nie, nietak wysoko....niżej....o tu...widzisz jest taki napis www.stamina.eu.org, pod nim \"forum pełne staminy\"...linijke niżej jest przycisk FAQ, nie ten....spójż trochę w prawo...nie aż tak daleko, o tu dobże...tu jest przycisk user posted imageSzukaj....kliknij na niego i postępuj zgodnie z instrukcjami pojawiającymi się na ekranie




o ile mnie pamiec nie myli to zobacz do tego wątku http://www.stamina.eu.org/forum/viewtopic.php?t=716
bobo
Dzieki wielki bialobrody, mam nadzieje ze ostatnie biale wlosy nie wypadly z twojej wspanialej brody przez to ze musiales pomoc mi niegodnemu poczatkujacemu smile.gif
pozdr
BOBO
ps. ale i tak sie nie doczytalem czy da sie tak zrobic czy nie, napisz prosze jedno slowo, TAK lub NIE (choc jesli napiszesz TAK to proslibym o instrukcje smile.gif)))
Olórin
NIE!!!!!!!!! a jak tak to mi o tym nic nie wiadomo tongue.gif
bobo
Teraz zostaniesz moim mentorem, juz mam przygotowany kacik w mej jaskini, stoi juz w nim Twoje zdjecie..... jedno slowo a stales sie wielki......


smile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gifsmile.gif
DZIEKI ZA POMOC
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.