Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Pająki K.Notify
Konnekt | Forum > Dodatki > Wygląd > Powiadomienia (K.Notify)
manieKMP
Oswoiłem te pięć uroczych pajączków by informowały użytkownika o nowych wiadomościach (K.Notify). Są spokojne i nie atakują ludzi wink.gif smile.gif.


Od lewej:
1. BlackSpider
2. WhiteSpider
3. Tarantulla
4. YellowTarantulla
5. BYSpider

Miłego używania

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (Spiders_by_manieKMP.zip)
Hipoteza
Pająki bomba! Zwłaszcza 1,3,4...
Tylko, że ja kurcze wybredna jestem trochę (pfff...jak typowa kobieta) Sama chyba tego nie zrobię, bo nie bardzo mam pojęcie jak sad.gif ... Jaka jest szansa, że troszkę się jeszcze z tym pobawisz i... chodzi o to, żeby toto różowe pod tarantullą nie było różowe, tylko na przykład czarne (albo nawet #000020 czy #101030) no i może nie aż takie wielkie/szerokie... i może żeby było delikatnie przezroczyste? I gdyby jeszcze BlackSpider nie bił taką masakryczną czerwienią po oczach... (tylko nie mów, że takie rzeczy to tylko w erze blush.gif plizz )

Gdyby chciało ci się nad tym popracować i dorzucić, to byłoby super, bo te pająki, które oswoiłeś są naprawdę cudne
foxtwo
Dla mnie bomba. Czekam na wiecej pajakow. A moze tak jakies rekiny? :>
manieKMP
Proszę bardzo Hipoteza, o to poprawione 1 i 3, według twojego postu. BlackSpider ma stonowaną czerwień, Tarantulla ma napisy czarne, jest zmniejszona/okrojona i tło pod nią je przeźroczyste. Może być? smile.gif

Kliknij, aby zobaczyć załącznik (pająki__poprawka_do_1_i_3_.zip)

foxtwo > Jak masz jakieś ciekawe screen'y rekinów, to mi je prześlij, a ja się postaram je zrobić smile.gif

Pozdrawiam.
Hipoteza
BlackSpider cudny biggrin.gif Dzięki wielkie. Tarantulla to może nie całkiem to o co mi chodziło, bo nadal ma toto różowe, czy łososiowe, czy jakoś tak (a nie ciemne) tongue.gif , ale już jest sympatyczniejsza. Doceniam ogromnie, że chciało Ci się z tym jeszcze troszkę pobawić.

Jakiś czas temu szukając jakiejś udziwnionej tapetki, ściągnęłam ze trzy rekiny. Są uroczo obrzydliwe tongue.gif , ale jeśli ktoś lubi, to czemu nie... Nie wiem czy akurat o takie fotki Ci chodzi, ale co mi tam- się podzielę smile.gif

Załączniki

manieKMP
Dzięki za rekiny (te zębiska, brrrry), co do tarantulli (koloru tekstu) to wynik/wada przeźroczystości gdyby się zostawiło ją bez tego, to byłoby wszystko w porządku, więc jedyne wyjście jakie widzę to albo przeźroczystość + taki kolor, lub brak przeźrocza i kolor czarny, no może jest jeszcze wyjście ze zmianą tego tła na inny, ale jakoś mi osobiście się inne nie podobało (tło jest częścią wspólną zabarwienia pająka i moim zdaniem odpowiednio kontrastowe).
Jeśli chcesz to możesz je jeszcze bardziej doracować, to nie jest takie trudne, wystarczy usunąć te tło, wstawić nową warstwę, na niam zaznaczyć -przez wtapianie- obszar, który chcesz wypełnić kolorem, "wylać" tam "farbę" (w większości progów to ikonka wiadra, czy coś w tym stylu), jak nowe tło zasłoni pająka to przesunąć je pod spód i na koniec połączyć obie warstwy, zapisać w PNG. To jedna z metod, inne są podobne. Nie opiszę dokładniej, ponieważ nie wiem jakiego programu używasz smile.gif.

Pozdrawiam.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.