Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Konnekt UB
Konnekt | Forum > Developerzy > Tworzenie dodatków
Andrzej1307
Hej, od niedawna ucze sie robic Userbary smile.gif Zrobilem taki Konnektowy...
Mam nadzieje ze sie Wam spodoba.

1)

2)

3)

4)

5)

6)
John Cooper
Coraz lepiej Ci to idzie.
Na moje oko nie ma sie czego czepiać...

Choć o tworzeniu UB nie mam zielonego pojęcia...
jiobel.
Kolor w gradiencie po lewej stronie jest mało Konnektowy. Poza tym – co to za ludzik?

I tak zupełnie ode mnie – co trudnego i fascynującego jest w robieniu UB? :-s
Lwiczek
OT: A w ogóle po co w ogóle UB?! Przecież dokładnie to samo co jest na UB można napisać czystym tekstem, a nie trzeba tego ściągać [z nie wiadomo jakiego serwera]... IMHO przerost [spooory] formy nad treścią...
Andrzej1307
sa ludzie ktorzy to lubia i tacy ktorzy nie... proste wyjasnienie.
klik

@jjiobel - ludzik podkresla slovo "rulez"
Spass
Twój bar jest IMO troche przebajerzony, nie bardzo pasuje do wizerunku Konnekta.
Lanooz
spass ma racje, nieco 'przebajerzony'. Emotka nie pasuje do userbarów, a napis..taki..zbyt zwykły i szpanerski smile.gif
lepiej 'konnekted'.

btw, nauka robienia userbarow..ciekawe..:>
Andrzej1307
poprawione, dla tych ktorym sie nie podobalo wink.gif

1)
2)
ciaastek
Popraw jeszcze ten gradient po lewej... kolory możesza wziąśc np z prawej i z lewej strony loga :] nie będą się zbytnio różnić ale będą pasować... a tak to fajny :]

BTW: u mnie na stronie jak pisałem kurs tworzenia ub to poslużyłem się ub'em z K ;P
Andrzej1307
oki poprawki tongue.gif

1)
2)
3)

na moje oko powinno byc ok wink.gif

btw. ciastek, fajny ten Twoj tutek smile.gif
ciaastek
Jak się czepiać to się czepiać ;P

- Jakbyś zmniejszył troszke widoczność tych pasków ukośnych (nigdy nie potrafiłem tego konkretnie nazwać tongue.gif )
- Wcześniej tego nie zauważyłem, dopiero teraz mi się to rzuciło w oczy. Pod "efektem 3D" i po prawej stronie loga K są jakieś dwie jasne kreski... skąd one się wzięły? tongue.gif

+ Kolorystyka już mi się wydaje ładniejsza.
+ Ta emotka w sumie niczego sobie jest tongue.gif

BTW: dzięki :]
Andrzej1307
1) zmienione wink.gif
2) jakie linie? ja nic nie widze... chodzi o to szare za logo K? bo to jest jego "cien"...

1)

2)

3)

jeszcze dorobilem takie cos:

4)

5)

wink.gif

btw. emotka z zestawu popo
ciaastek
Może cień, może nie... ale w każdym razie, kiedy przypatrzysz się w prawy, górny "róg" tła K widać takie dwie jaśniejsze kreski. Znajdują się one tylko pod "efektem 3D" ale domyślam się że to powstalo automatycznie, podobnie jak przy tworzeniu ciemnego UB z białymi "kreskami" to wtedy pod "efektem 3D" robią się jaśniejsze niż ustawiono, taki bug tongue.gif

EOT

Teraz są bardzo ładne biggrin.gif

z mojej strony propozycja: można się pokusić o dodanie tych ubków do działu Banery smile.gif
Andrzej1307
hehe, dobry pomysl smile.gif trzeba zagadac do "osob znaczacych" wink.gif

i jeszcze taki gratis

raben
Temat z UB już istnieje !! TUTAJ !! ... zanim założysz nowy nastepnym razem pierw poszukaj ....
Andrzej1307
tak Cie to boli? tam sa Benka, a tu sa moje... o tym ze tam sa, wiem.
raben
Obojętnie kogo są tam, ale po co zakładać odrazu nowy temat, skoro może być w jednym i tym samym, prawda ?
Andrzej1307
ok nie rzucaj sie juz. trudno...

/OT
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.