Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: mam dwa problemy dotyczące rozmów i wysylania sms-ow...
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
barti95
mam dwa problemy dotyczące rozmów i wysylania sms-ow mianowicie:

1.Nie wiem czemu ale nie mam emotikonow.
2.Gdy chcę wyslac smsa wpisuje nr 501xxxxxx i nie mamoperatorów sieci komorkowych pisze tresc wiadomosci i podpisuje sie wszystkie pola wypelnione z wyjatkiem pola operatorow - jak w \idac wysylam do sieci orange.
manieKMP
A masz to wszystko poustawiane:
Ad1. Ustawiłeś sobie jakieś emoty [Ustawienia->Interfejs->Okno rozmowy->Emotikony->(okienko/lista)Wybierz pakiety emotikon (tam zaznaczasz jakie mają być używane)]
Ad2. [Ustawienia->Wtyczki->SMS->Bramki [muszą być przynajmniej te darmowe zaznaczone (Plus, Orange)] W oknie "Wysyłanie SMSa" przy pasku do wpisania nr. tel. jest pasek z wyborem bramki, jak tam nic nie ma - oczywiście po wpisaniu nr. tel. to nie masz albo doinstaczonej bramki, albo zaznaczonej w ustawieniach odpowiedniej (albo wogule). Jeśli nie masz to sobie je doinstaluj [Ustawienia->Aktualizacje->(guzik) Przejrzyj aktualizacje (pojawi się lista dostępnych atuali do konnekt' a)].
Pozdrawiam

PS. Tak przy okazji, wydaje mi się, że ten temat powinien znajdować się w dziale "Problemy".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.