Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: pytania
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Support
mmaverickk
1. Jak zmienic polozenie zakladek a pionowe. W changelogu pisze ze jest taka mozliwosc
2. Dlaczego konnekt sposrod wszytkich klientow najwolniej laczy sie z siecia gg. Nawet aqq szybciej sie laczy.
3.Przydalby sie w oknie rozmowy trojprzyciskowy panel do formatowania textu- jak w zwyklym gg
4. sciagnalem nowego konnekta a i tak w taryu miga ikonka ze stralka i nie da jej sie wylaczyc.
5. Przydalyby sie napisy stanow opisowych pod kontaktami- to wlaczania i wylaczania skrotem klawiszowym- jak w tlenie.
6. Czy po zaaplikownaiu jabbera bedzie mozliwosc z skorzystania z jego mozliwosci pokojow do czatowania. Bo konferencje sa strasznie niewygodne i przez co malo uzywane- a forma kontaktow ala chat jest bardzo potrzebna.
7. Polecam dwa tla w oknie rozmowy - oddzielajace rozmowcow- sprawdzona rzecz dajaca wieksza czytelnosc
Dats all. Cya
Puma
Na twoje pytanie numer 2 nawet sam autor nie zna odpowiedzi laugh.gif
Ta sprawa była poruszana wielokrotnie i rezultaty są żadne :evil:
Sahasrara
QUOTE(mmaverickk)
2. Dlaczego konnekt sposrod wszytkich klientow najwolniej laczy sie z siecia gg. Nawet aqq szybciej sie laczy.


Bo domyślna lista serwerów w Konnekcie jest nie wiedzieć czemu zupełnie nieaktualna... IMO przydałoby się zrobić coś z tym, może aktualna byłaby do pobrania przez kUpdate?

Wpisz w liście serwerów:
CODE

217.17.41.90

217.17.41.83
217.17.41.84
217.17.41.85
217.17.41.86
217.17.41.87
217.17.41.88


Z obowiązkową przerwą, na wszelki wypadek.

QUOTE(mmaverickk)
5. Przydalyby sie napisy  stanow opisowych pod kontaktami- to wlaczania i wylaczania skrotem klawiszowym- jak w tlenie.


To już było poruszane. Polecam opcję 'Szukaj'.
Olórin
QUOTE(mmaverickk)
1. Jak zmienic polozenie zakladek a pionowe. W changelogu pisze ze jest taka mozliwosc

Nie ma jej na xp sad.gif na 2000 jest :]
to samo jest w sprawie 'Płaskiego scroolbar'a
QUOTE
2. Dlaczego konnekt sposrod wszytkich klientow najwolniej laczy sie z siecia gg. Nawet aqq szybciej sie laczy.

1.Lista serwerów: np. moja wygląda tak a K łączy się[? nawet tego niewidzę, odrazu dostępny]
CODE

217.17.41.85
217.17.41.86
217.17.41.87
217.17.41.84
217.17.41.83
217.17.41.89

2. SSL Tunnel powoduje problemy przy łączeniu
QUOTE
3.Przydalby sie w oknie rozmowy trojprzyciskowy panel do formatowania textu- jak w zwyklym gg

Omawialiśmy to już. Mam pytanie kto tego w gg(innym komunikatorze) używał??
QUOTE
5. Przydalyby sie napisy  stanow opisowych pod kontaktami- to wlaczania i wylaczania skrotem klawiszowym- jak w tlenie.

Omawialiśmy to już chyba. Zapraszam tutaj
QUOTE
6. Czy po zaaplikownaiu jabbera bedzie mozliwosc z skorzystania z jego mozliwosci pokojow do czatowania. Bo konferencje sa strasznie niewygodne i przez co malo uzywane- a forma kontaktow ala chat jest bardzo potrzebna.

Myślę że tak, ale nie w pierwszej wersji KJabber'a
QUOTE
7. Polecam dwa tla w oknie rozmowy  - oddzielajace rozmowcow- sprawdzona rzecz dajaca wieksza czytelnosc

To też omawialiśmy, mi wystarczy zróżnicowanie czcionki, bez tego faktycznie jest mało czytelne ale tło to już bajer.


KORZYSTAJ Z FUNKCJI "SZUKAJ"!!!!
vojtek
QUOTE(Olórin)
2. SSL Tunnel powoduje problemy przy łączeniu


Ja mam takie pytanie - czy to jest wina wtyczki czy to problem lezacy po stronie serwera gg? Bo nie ukrywam ze wtyczka ta jest dla mnie dosyc wazna, a przez nia faktycznie czesto sa problemy z polaczeniem sad.gif
Olórin
raczej kwestia serwera smile.gif wkońcu niema jeszcze wersji final gg z ssl, dlatego są problemy smile.gif chociaz niewiem może już się poprawiło
Sahasrara
Obecnie gg nie obsługuje ssl.
mmaverickk
dlaczego pod xp nie ma pionowych zakladek. Przeciez to takze bardzo potrzebne i wygodne- nie lubie rzedow zakladek ani przesuwania jesli jest (teoretyczna) mozliwosc posiadania ich w pionie. Z anturalnej budowy okna wiadomosci widac ze takie rozwiazanie jest bardziej ergonomiczne i oszczedniejsze- zreszta jest to oprocz samyo opisow pod kontaktami - najwieksza zaeta zwyklego klienta gg.
pozdrawiam
hao
Nie ma, bo interfejs windowsa XP na to nie pozwala. Włącz sobie styl klasyczny i będzie dostępne...
mmaverickk
hm interfejs pozwala na to, ale zakladki w stylu luna w pionie nie wygladaja za ciekawie. W aqq bylo tak samo ale tam autor dal blokade styli w zakladkach i jest elegancko.
Ok zmienilem styl na standardowy. Ale nie moge doszukac sie w opcjach mozliwosci wlaczenia pionowych zakladek: jak to zrobic-tzn gdzie wlaczyc bo takiej opcji nie widze?
Ej cos mi sie jeblo pewnego razu odpalam sobie konnekta a tu blond na poczatek. Wywalil sie plik ui.dll wywala blond Load Failed [-2147483645] co najumniej 1 z argumentow jest nieprawidlowy. I nawet reinstal nie pomaga! Qrde moze ktos mi powie co sie stalo?
hao
mmaverickk - obawiam się, że na wXP ta opcja jest po prostu ukrywana... Mógłbym podać kod do dla exPimpa, który ją włączy, ale i tak przy następnym uruchomieniu zostanie ona wyłączona...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.