Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: DwuTlenek przestał działać
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > DwuTlenek
QmQ
Witam


Problem jest właściwie opisany w temacie: wczoraj wszystko działało, potem był restart (lub hibernacja, ale to nie ma chyba znaczenia bo Konnek źle znosi hibernację, więc go przed nią wyłączam) i po włączeniu już nie działa. Łączy się i łączy i nic... Niczego nie ruszałem, wgrywałem, nie było niespodziewanych wydarzeń jak brak prądu czy coś. Po prostu nie wiem co się mogło stać, a jednak teraz nie może się połączyć z serwerem. Nie jest to problem z kontem, bo spod Linuxa wszystko działa.
Próbowałem wyłączyć i włączyć wtyczkę, ale to nic nie dało. Nie usunąłem konfiguracji bo nie wiem jak, a w pliku jest papka wink.gif

Jakieś sugestie poza "przeinstaluj Konnekta"?


Pozdrawiam,
QmQ
coolart
hymm powiedzmy ze Dwutlenek jest jak by stary i nikt go nie chce poprawic poniewaz napewno zostaly zmienione adresy ip i na 100% zostal zmieniony port na 80 poniewaz na taki laczy sie orginalny tlen
pozostaje poczekac az ktos zmieni to , zkompiluje i wypusci. mnie juz od dluzszego czasu ten plugin nie dziala i chyba sam sie wezme za drobna kosmetyke tylko musze poszukac kodow tego pluga
ved
QmQ: zawsze masz transport tlena przez jabbera:)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.