Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: bramka SMS z Miastaplusa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
chemixx
Hej. mam propozycje. nie szukalem, moze juz ktos o tympisal. Napiszcie jesli jest taka mozliwosc bramke do MiastaPlusa. Mysle ze wiele osob bedzie zadowolonych. Konnekt jest ok i nie chce korzystac z kilku roznych by wysylac wiadomosci smsowe :roll:
Olórin
była o tym mowa, ale żaden skrypciaż nie zabrał się za tą bramkę sad.gif
Sija
QUOTE(Olórin)
była o tym mowa, ale rzaden skrypciaż niezabrał się za tą bramkę sad.gif


Jestes dyzortografem or sth. ?!? [rzaden = żaden] !? [niezabrał = nie zabrał]

PS: zamiast narzekac, sam sie za to zabierz
Olórin
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(Olórin)
była o tym mowa, ale rzaden skrypciaż niezabrał się za tą bramkę sad.gif


Jestes dyzortografem or sth. ?!? [rzaden = żaden] !? [niezabrał = nie zabrał]



Wstrętny czepiacz!!!! tongue.gif

QUOTE
PS: zamiast narzekac, sam sie za to zabierz

nie narzekam tongue.gif mi obecne bramki wystarczają w koncu czy tylko ja znam sie na pisaniu skryptów ??
case
QUOTE(BazylisZ)
QUOTE(Olórin)
była o tym mowa, ale rzaden skrypciaż niezabrał się za tą bramkę sad.gif


Jestes dyzortografem or sth. ?!? [rzaden = żaden] !? [niezabrał = nie zabrał]

hEh ten to sie uczepi wink.gif heheh

karzdemó siem zdarzy tongue.gif 8)
Olórin
Ja tam mam tylko licencje na bazgroły :] na ortografie mi niedali sad.gif
pienio
QUOTE(BazylisZ)
Jestes dyzortografem or sth. ?!? [rzaden = żaden] !? [niezabrał = nie zabrał]

hmm.. tak poza tym to jeszcze [skrypciaż=skrypciarz] panie poprawna ortografia smile.gif
miluti
QUOTE(Olórin)
nie narzekam tongue.gif mi obecne bramki wystarczają w koncu czy tylko ja znam sie na pisaniu skryptów ??

Jeśli miałoby to podnieść Twoją samoocenę lub zmobilizować do napisania czegoś jeszcze to głosuję na TAK biggrin.gif

PS. Komu chce się pisać skrypty? Mam parę propozycji godnych uwagi...
torn
Dysortografia nikogo nie usprawiedliwia, zawsze można sobie pisownię sprawdzić w wordzie przed zapostowaniem.
Olórin
QUOTE(torn)
Dysortografia nikogo nie usprawiedliwia, zawsze można sobie pisownię sprawdzić w wordzie przed zapostowaniem.


nie wiem po co odgrzaliście ten temat bo poza czepianiem sie mojej ortografi nic nie wnieśliście do niego nic więcej tongue.gif

BTW, nie korzystam z worda bo mnie ten program wkurza tongue.gif

Coś mi sie wydaje że będziecie musieli wysyłać mniej smsów tongue.gif albo ktoś sie zabierze za ten skrypy tongue.gif bo ja mam wiele innych ciekawszych rzeczy do robienia niż pisanie skryptu sms tongue.gif


Dopisane:
a i jeszcze jedno, nie mam dysortografi.....dali mi tylko na dysgrafie papiery biggrin.gif
pienio
QUOTE(Olórin)
nie wiem po co odgrzaliście ten temat bo poza czepianiem sie mojej ortografi nic nie wnieśliście do niego nic więcej tongue.gif

heh.. no rzeczywiscie stary temat.
ale bynajmniej nie chodzilo mi o czepianie sie ortografii, a wrecz przeciwnie. smile.gif
MBABELEK
Ja moge napisać taki skrypt a raczej mógłbym napisać (tak ładniej brzmi) ale niestety moja wiedza z tej dziedziny mi na to nie pozwala biggrin.gif
Moze ktos zasugeruje skad, gdzie mozna zaczerpnąć wiedze na ten temat ?

Pozdrowionka
arkadyjczyk
A może tak jednak dodać słownik do Konnekta. Sam projekt słownika jest http://www.kurnik.pl/slownik/ , korzysta z niego OpenOffice, to czemu Konnekt by nie mógł.
No i Olórin miałby mniejsze wrzody na żołądku biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.