Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: wysyłanie obrazków i plików w sieci tlen
Konnekt | Forum > Pomoc > Propozycje
Misiek175
Ja mam propozycje smile.gif wysyłanie obrazków i plików w sieci tlen ph34r.gif wtedy konnekt by był super OK.


Mucha
Z tym jest problem nie dlatego ze nikt nie chce tego zrobic tylko dlatego ze dokumentacja protokolu tlen jest slaba, jeszcze nie widzialem komunikatora (innego oczywiscie niz tlen) ktory by robil to dobrze
zhvir
w mirandzie jest przesyłanie plików działające całkiem dobrze, nie wiem jak obrazki
boogi77
Ja sie srednio znam, ale chyba libtlen2 (czy jakoś tak) nie jest już rozwijany. Biblioteka ta udostępniała api dla programistów (w tym dla twórcy dwutlenka), dzięki któremu nie musieli implementować w swoich wtyczkach całego protokołu tlena, a poprostu odwoływali sie do libtlena. Dało by sie to zrobić, ale musiałby sie znaleźć jakiś kozak, co by sam wszystko napisał :P
Mucha
Zgadza sie, nie wiem jak jest z libtlenem, bo z tego co keidys patrzylem nie jest rozwijany, ale watpie zeby komukolwiek samemu chcialoby sie tam cos doddawac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.