Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Wyciąganie danych z tipa
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Propozycje
miluti
W tej chwili z zadokowanego tipa nie można skopiować żadnych informacji, myślę że dobrze byłoby zmienić jego funkcjonalność w ten sposób by można było zaznaczyć i skopiować dane tekstowe. Czasem potrzebuję przerzucić linka który ma ktoś w opisie albo chcę komuś podać numer GG kogoś z listy... teraz muszę to robić ręcznie a tak Ctrl+C, Ctrl+V (lub menu kontekstowe) i po sprawie smile.gif
Sija
[RMB] -> Więcej -> Podsumowanie ...
case
QUOTE(BazylisZ)
[RMB] -> Więcej -> Podsumowanie ...

no o tym chyba kazdy wie... ale Miluti'emu zapewne chodzilo o to, ze kopiowanie z tip'a byloby duzo szybsze i prostsze.
Sahasrara
QUOTE(miluti)
Czasem potrzebuję przerzucić linka który ma ktoś w opisie (...)


A może URL catcher dla zadokowanego tipa?
miluti
QUOTE(case)
QUOTE(BazylisZ)
[RMB] -> Więcej -> Podsumowanie ...

no o tym chyba kazdy wie... ale Miluti'emu zapewne chodzilo o to, ze kopiowanie z tip'a byloby duzo szybsze i prostsze.

Zgadza się. To zdecydowanie szybsze rozwiązanie i pierwsze które się nasuwa. Gdyby jeszcze do tego dorzucić automatyczne kopiowanie do schowka po zaznaczeniu tekstu lub po dwukrotnym kliknięciu... po prostu pełnia szczęścia smile.gif
Bora
a może konbinacja klawiszy?
np ctrl + t
SandmmaN
QUOTE(Bora)
a może konbinacja klawiszy?
np ctrl + t

Nie jestem pewien, ale K chyba póki co nie obsługuje własnych skrótów klawiszowych... sad.gif
Olórin
QUOTE
Nie jestem pewien, ale K chyba póki co nie obsługuje własnych skrótów klawiszowych...

Co nie oznacza że ich w przyszłości nie będzie :]
SandmmaN
QUOTE(Olórin)
QUOTE
Nie jestem pewien, ale K chyba póki co nie obsługuje własnych skrótów klawiszowych...

Co nie oznacza że ich w przyszłości nie będzie :]

Oczywiscie, że będą (mam taka ogromną nadzieję).
HotKeys są niezbędne w funkcjonalnym programie i jak juz było gdzieś na forum pisane skróty mają być. Chodzi mi oto, że o ile dobrze pamiętam, miało być to związane z pewnymi zmianami w samym programie i nie jest to do wprowadzenia tak "hop siup". (może jestem w błędzie - poprawki zawsze mile widziane tongue.gif)
hao
Wszystko można wprowadzić na szybko, wolę jednak żeby była to integralna część UI, a skoro to ostanie ma być zmieniane, to nie ma co pisać koduy na moment...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.