Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Dziwny problem :|
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
l0l
Bardzo dziwny problem...

Ostatnio bardzo często zdarza się, że tak jakby nie 'aktualizował' się kontakt.


Wiele razy bylem tego swiadkiem, ze na drugim numerze GG ktos byl dost. albo bym niedost. z innym calkiem opisiem, a na moim prawdziwym numerze byl niedost. albo niedost. z jeszcze innym starym opisiem :|


Po restarcie konnekta czasami zadziałało i bylajuz ta osoba dost. ale czasami nie :/


Czym to moze byc spowodowane? :/ W Rachube NA PEWNO nie wchodzi ukrywanie statusu przede mną.



PS: I jak jeszcze zrobic, aby po najechaniu na ikonke w trayu, pokazywał mi sie w tam w okienku status z opisem, bo cos sie stalo i mam samo "Konnekt" :|


pozdrawiam
dulek000
Pewnie bug serwerów GG.

A opisy w tray'u włącza się przez Ustawienia->Interfejs->Powiadomienia->Wyświetlaj informację o statusie wszystkich sieci.
LooZ^
Tez tak mam.
l0l
QUOTE
Pewnie bug serwerów GG.


wątpie... na gg7.0 nie dzieje się tak. dry.gif
magu_m
Te to zauważyłam, np. wczoraj osoba z którą gadałam była na Konnekcie niedostępna, a tak naprawde była w statusie Zaraz Wracam i jeszcze z opisem, dziś na Konnekcie jest niedostępna z opisem, a tak naprawde jest tylko niedostępna i tak wkóko, to zaczyna być irytujące, nie wiem o co chodzi no i ten problem z K.Style ale to już opisałam w innym temacie - ech, same problemy z tym Konnektem mam, chyba go poprostu odinstaluje sad.gif mad.gif excl.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.