Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Białe tło ikonek
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
Salem
Tak sie jakos stało, ze nagle konnekt dziwnie pokazuje moje ikony na liscie kontaktow i nie tylko. Tutaj jest to obrazkowo pokazane:
IKONY


Chodzi mi o to biale tło za ikonkami. Ja chce, zeby to tlo ikonek na liscie kontaktow bylo takie jak tlo listy kontaktów, a w rozwijanym menu tło ikonek bylo takie w jakim jest rozwijane menu... Czy tylko ja natrafilem na taki beznadziejny problem czy to jakas "epidemia"?
.misiek
Ktora wersja KStatusLog? ;>
AFAIR to jak mialem ta wtyczke kiedys, w ktorejs wersji to dokladnie dzialo mi sie to samo. Tyle ze nie wiem co pomoglo mi, zmiana systemu czy update wtyczki, bo oba na raz zrobilem wtedy wink.gif

A jak nie uzywasz ksl to niestety nie wiem...
Salem
KStatusLog nie mam, ale w koncu zabrałem sie za testowanie po kolei kazdej "dodatkowej" wtyczki do K. i wyszlo mi, ze robi mi to... kAQQ.dll 1.0.0.4 Dziwne, bo przez jakis czas uzywałem normalnie tej wtyczki i szafka grała. Jedyne co w tym czasie doinstalowałem to K+. Sprawdzałem, czy te dwie wtyczki nie gryzą się, niestety wyłączenie K+ i włączenie kAQQ przynosi ten sam efekt. Ogólnie olewam sprawe, gdyż wtyczka do AQQ i tak była dla mnie zbędna, więc mała strata... No, ale może ktoś jeszcze natrafił na taki problemik przy innej wtyczce? smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.