Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: więcej opisów (statusów)
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
andriusza
Witam, przepraszam jeśli był temat, ale nie mogę znaleźć. Chodzi o to, że nie wiem jak zrobić by mieć na liście więcej statusów i wybierać sobie w danej chwili taki jaki chcę status. Wiem, że od statusów jest KZmieniacz, ale jak wpisuje status w danej chwili, mam go, ale jak bym chciał sobie wpisać inny, to muszę wykasować stary by dodać nowy, bo nie mam takiej możliwości jak zapis starego statusu. Jak to zrobić?
pielgrzym
Historia statusów jest przecież w kZmieniaczu, naciśnij kursor w dół jak mas zaznaczony tekst statusu smile.gif
andriusza
QUOTE(pielgrzym @ 21.07.2006 - 13:53) *

Historia statusów jest przecież w kZmieniaczu, naciśnij kursor w dół jak mas zaznaczony tekst statusu smile.gif

OK więc niby gdzie? Jak dodać ten opis do tego okienka, do historii bo nie daje rady sad.gif
dulek000
Ustawić. tongue.gif
andriusza
QUOTE(dulek000 @ 21.07.2006 - 14:47) *

Ustawić. tongue.gif

No to ustawiony mam, ale chodzi mi o to, że jakbym chciał teraz ustawić inny status to muszę wykasować ten co mam :/ Rozumiesz?
dulek000
Poprzedni status powinien zapisać się sam, po ustawieniu, do rozwijanej listy w okienku "Ustaw Status".
mariush
kZmieniacz z centralki ma błąd, że nie zapisuje opisów i chyba o to mu chodzi. Ściągnij kZmieniacza stąd.
andriusza
QUOTE(yamcha @ 21.07.2006 - 17:17) *

kZmieniacz z centralki ma błąd, że nie zapisuje opisów i chyba o to mu chodzi. Ściągnij kZmieniacza stąd.

No i włąśnie o to mi chodziło, czyli w tamtym KZmieniaczu jest jakiś BUG. Dzięki yamcha smile.gif
dulek000
U mnie wszystko działa. wink.gif
mariush
Jeśli chcesz żeby nie działało, to ściągnij z centralki tongue.gif
Poza tym toolbar wersji z centralki, za nic w świecie nie chce [nie chciał wink.gif] mi się dać przenieść. Zawsze schodzi na najniższą pozycję.
Swoją drogą ten błąd już tak siedzi i siedzi w tej "najnowszej" wersji. A nie wydaje mi się żeby był to jakiś "wielki problem" do naprawy..
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.