Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Czy masz gg na dysku??
Konnekt | Forum > Inne > Archiwum > Konnekt > Inne
Olórin
Czekam na wyniki ankiety smile.gif
Flind
ja uzywam tylko KONEKTA a GG uzywa umnie kilka kolezanek i kolega ktorzy dosc czesto sa umnie w odwiedzinach no i staruszek smile.gif
torn
Ja GG mam, bo czasem się przydaje, jak Hao mi wyśle jakiegoś prerelease'a Konnekta, który krzaczy błędami i wiesza się :)
undying
ja nie mam, zapomnialem jak to wyglada nawet :-)

edycja :-)

a no i jeszcze chetnie bym zapomnial jak wyglada Trillian :-)
vojtek
Ja mam, ale uzywam tylko sporadycznie, gdy cos z Konnektem nie chodzi jak powinno wink.gif Poki co przesylam przez niego czasami pliki, no i zdarzylo sie kilka razy rozmawaic przez niego, jak dawniej byly problemy z polaczeniem..
SandmmaN
Do gadania to tylko "jedyny i właściwy" Konnekt; nieraz gdy nie jestem pewien czy jest problem z moją siecią czy może K grymasi z połączeniem sie (na ogół jest to problem z łączem - na przykład "doskonalący" swe umiejętności admin wink.gif), odpalam Tlena.
GG nieraz odpalam dla testów "konnektowych".
Jednak oba w/w Tlen i GG jadą jedynie na alternatywnym koncie - moje właściwe konto gg, z którego korzystam na codzień obslugiwane jest jedynie przez K'a tongue.gif
case
QUOTE(torn)
Ja GG mam, bo czasem się przydaje, jak Hao mi wyśle jakiegoś prerelease'a Konnekta, który krzaczy błędami i wiesza się smile.gif

jakby K dal ciala to mam Mirande zawsze wlaczona [puki K nie bedzie mial innych sieci :wink: ]
Bora
ja zmieniam na gg jak chce używać konferencji
UNK
no ja gg mam ale korzsyta z niego tylko najstarzszy brat, drugi sie przezucil na konnekta (zupelnie nie wiem czemu) no j ja korzystam teraz tylko i wylacznie z konnekta....bo mi sie gg wieszalo co kilka napisanych zdan wink.gif a konnekt ani drgnie, no moze ze cos namieszam w skryptach do k.bot'a ;d

no zapomnialem dodac ze jest jeszcze udostepnione na drugiego kompa ktory ma win 95 (za slaby na lepsza sad.gif) i tam konnekt nie dziala sad.gif
Olórin
może brakuje jakichś bibliotek(ie6, winsock2)??
Olórin
GG 6.0 buhahahahahha, zainstalowałem sobie ten badziew żeby się pośmiać. no i na początek wziąłem moduł eSeMeS na testy....i niewysyła na idee laugh.gif biggrin.gif :wink:
To by było 1:0 dla konnekta smile.gif nic się prawie niezmienił od czasów 4.9.3(najlepsze gg jakie było szczególnie w wydaniu 3d 3.2 smile.gif)
2:0 smile.gif
No a jak zjada pamięc i procesor to szkoda gadać
3:0 :]
case
QUOTE(Olórin)
GG 6.0 buhahahahahha, zainstalowałem sobie ten badziew żeby się pośmiać. no i na początek wziąłem moduł eSeMeS na testy....i niewysyła na idee laugh.gif  biggrin.gif :wink:
To by było 1:0 dla konnekta smile.gif nic się prawie niezmienił od czasów 4.9.3(najlepsze gg jakie było szczególnie w wydaniu 3d 3.2 smile.gif)
2:0 smile.gif
No a jak zjada pamięc i procesor to szkoda gadać
3:0 :]

Olórin, jakbys chcial tak dalej wyliczac, to obawiam sie, ze brakloby Ci palcow u wszystkich konczyn biggrin.gif hehe
Olórin
gg mialo by 1 punkt: ma konferencje, ale o tym byla juz mowa biggrin.gif
Przemekc1
jeszcze pare minut temu używałem. Ale...... zainstalowałem konnekta i nie mam zamiaru go zmieniać smile.gif
Arlathan
a co to jest gg?

8)
Olórin
jakiś nowy narkotyk?? czy model tostera??


ps. slyszeliscie o php ? ;p
bakerss
Konnekt to dopiero narkotyk... uzależnia jak choler 8)
a o php słyszałem tak jak gdzieś juz pisałem dzisiaj Amerykanie to głupi naród :twisted:
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.