Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zmiana statusu na niedostepny -> krytyk ;/
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy > Błędy krytyczne
NerII
jak w temacie

CODE
Wystąpił wyjątek krytyczny

Critical structured Exception "Access Violation" occured at adress 0x00B576BA in the main Thread.
Information: can't read 38

inIM: 22200(0x12df68 , 0x0)(30B) [wXP UI->wXP UI]

Stack trace:
.000076BA  [ui_0.1.22.54]
.00035751 _IMessageProc@4+0x0000077C [ui_0.1.22.54]
.00013A8A  [konnekt_0.6.22.137]
00B23870



Nastąpi zamknięcie programu!
psota
Masz wtyczke kAQQ? Prawdopodobnie to jej wina. wink.gif
Mucha
To moze byc tez wina StatusKa, jesli to tlen to moze byc tez wina samego tlena
psota
Tlen raczej nie bo o ile pamiętam to wtedy jest error [dwuTlenek->wXP UI]
zhvir
to wina statusKa... mam identyczny komunikat przy wchodzeniu na niedostepny w jabberze (gdy mam własny kontakt jabbera na liście)
Olórin
NerII przeczyta to i to, albo zatrudni na forum etatową wróżkę.
NerII
przepraszam tongue.gif juz daje logi.
Raczej to wina StatusKa.

Mucha
Sciagnij nowsza wersje, daj z niej logi
NerII
proszę
Mucha
Jaka siec? Tlen czy Jabber? Bo po logach nie widac zeby to byl blad StatusKa
NerII
tlen i gg
saCOOL
Jak wyłączyłem dwutlenKa, to wszystko hula, aż miło biggrin.gif. Któraś z tych nowych małych wtyczek się gryzie z nim biggrin.gif nie chciało mi się sprawdzać która; jak wyłączyłem dwutlenKa, problemy zniknęły. Jeśli chce się komuś, to niech sprawdza co się z czym gryzie - naprowadziłem na problem biggrin.gif i tak dwutlenKa nie lubiłem (lepszy tarnsport jabbera), więc sam tego robił na pewno nie będę.

Pozdrowienia.

EDIT: A właśnie, jeszcze jedno: w statusKu mam ustawione tylko GG, a problem mimo to występował, więc trochę dziwne, zwalać na niego winę, bez wyraźnych wskazań logów.
Mucha
Wylaczylem kiedys wszystkie beta-wtyczki i zostawilem niezbedne minimum, blad nadal wystepowal, jak dla mnie to wina samego tlena bo po logach widac ze nie StatusK
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.