Pomoc - Szukaj - Użytkownicy - Kalendarz
Pełna wersja: Zakładki grup z boku okna
Konnekt | Forum > Pomoc > Problemy
boogi77
Pytanie takie: Ostatnio zainstalowałem konnekta na drugim komputerze (win98). Paczkę ściągnąłem, zacząłem ustawiać i znalazłem opcję której nie widziałem u siebie, a mianowicie możliwość umiejscowienia zakładek grup z boku okna kontaktów. Pierwsza myśl, jaka mi przyszła do głowy to, że jakaś nowa paczka, ściągnąłem u siebie (winXP) i gucio ;) Czy jest to zależne od systemu operacyjnego, czy może poprostu ktoś wrzucił do paczki jakąś bete na kilka minut? :)
zhvir
a moglibyśmy prosić o screena?
Aule
Pewnie pod Win98 można ustawić zakładki z boku(jak w gg). Przypominam sobie, że tez widziałem tą opcję, gdy jeszcze z win98 korzystałem.
boogi77
Dobra, ale screena i tak wrzuce, bo 15 minut tłumaczyłem siostrze przez telefon jak go zrobić i mi wysłać ;P

zhvir
hmm... ja też kcem takie zakładki tongue.gif czy to znaczy że mam wracać do win98? :> nieeee!!!! nigdy w życiu :PPP i na pewno nie da się ich zrobić na XP? żenada biggrin.gif
Olórin
Send an (e)mail to Microsoft, Redmond, WA
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.
Invision Power Board © 2001-2012 Invision Power Services, Inc.